Aktualności

8 stycznia RCKiK w Białymstoku będzie nieczynne
Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 stycznia 2024 r. (poniedziałek) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oraz Terenowe Oddziały będą nieczynne.
WIĘCEJ
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi spotami kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie”.
Kampania jest realizowana w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” i jest finansowana ze środków Ministra Zdrowia.
WIĘCEJ
Szkolenia dla pracowników
Szkolenia dla pracowników Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w ramach projektu „Doskonalenie jakości zarządzania w centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa”
WIĘCEJ
Wdrożenie systemu ekrew
W związku z wdrażaniem nowego systemu teleinformatycznego eKrew, informujemy, że w dniach 27.10.2023 r. – 10.11.2023 r. mogą występować utrudnienia podczas bieżącej obsługi dawców krwi i jej składników.
WIĘCEJ
Konkurs „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym pt. „W wielkiej rodzinie Krwiodawców”.
WIĘCEJ
"Białystok Tętni Dobrem"
Fundacja Tworzywa, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zaprasza Cię do BEZPŁATNEGO udziału w biegu "Białystok Tętni Dobrem"
WIĘCEJ
Badania laboratoryjne - zmiana miejsca
Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca badania laboratoryjne wykonywane będą w głównym budynku RCKiK w Białymstoku.
WIĘCEJ
Wstrzymujemy wykonywanie testów PCR
Od dnia 20 kwietnia 2023 r. wstrzymujemy wykonywanie testów PCR w kierunku COVID-19. Testy antygenowe będą wykonywane, tak jak do tej pory. Punkt pobrań będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 14.30.
WIĘCEJ
Ankieta
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dot. rodzajów czekolad, które powinny znajdować się w składzie posiłku regeneracyjnego.
WIĘCEJ
Tymczasowa zmiana numerów telefonu
W związku z pracami remontowymi, tymczasowo, w godzinach 19.00 - 7.00, zmienione zostały numery telefonów do Pracowni Konsultacyjnej oraz Pracowni Prób Zgodności.
WIĘCEJ
Profilaktyka 40 Plus
Już niedługo w naszym RCKiK uruchomimy możliwość wykonywania badań w ramach programu Profilaktyka 40 Plus.
WIĘCEJ
Europejski Dzień Donacji i Transplantacji
Europejski Dzień Donacji i Transplantacji odbędzie się już 8 października. Więcej informacji na stronie http://www.eodd2022.eu/
WIĘCEJ
Życzenia Prezydenta RP
Życzenia Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy.
WIĘCEJ
Zmiany godzin pracy punktu pobrań materiału do badań
Uprzejmie informujemy, że od czwartku 26 maja ulegną zmianie godziny pracy punktu pobrań materiału do badań (kontenera). Punkt pobrań będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 14.30.
WIĘCEJ
Program Lojalnościowy
Uprzejmie informujemy, że od dnia 23.05.2022 r. startuje program Program Lojalnościowy "Każda Kropla Jest Cenna".
WIĘCEJ
Doskonalenie jakości zarządzania w centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa
NCK w partnerstwie z IHiT realizuje projekt „Doskonalenie jakości zarządzania w centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.
WIĘCEJ
Projekt „Gotowi oddać krew!”
Szanowni Państwo, dzięki szczególnemu zaangażowaniu Polaków w pomoc dla Obywateli Ukrainy w zakresie oddawania krwi, z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, powstaje baza osób gotowych oddać krew. Z uwagi na fakt, że dzięki ofiarności Honorowych Dawców Krwi na chwilę obecną stany magazynowe krwi i jej składników w Polsce są na wysokim poziomie, poprzez formularz możliwe będzie zgłoszenie gotowości do oddania krwi, jako pomoc dla naszych Sąsiadów. Wsparcie dla tej inicjatywy udzieliło wiele osób indywidualnych, stowarzyszeń oraz organizacji, takich jak Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej.
WIĘCEJ
Odwołana akcja w Zambrowie 03.02.22
Niestety z powodu braku personelu jesteśmy zmuszeni odwołać akcję wyjazdową do Zambrowa planowaną na dzień 03.02.2022 r.
WIĘCEJ
Zmiana cen testów na COVID!
Od 3 stycznia testy RT-PCR na Covid będą kosztować 230,00 zł, a testy antygenowe 100,00 zł.
WIĘCEJ
Skrócenie godzin rejestracji w Siemiatyczach
Uprzejmie informujemy, że od stycznia 2022 r. skrócony zostanie czas rejestracji dawców podczas akcji pobierania krwi w Siemiatyczach. Rejestracja odbywać się będzie w godzinach 8.00 - 12.30.
WIĘCEJ
24 grudnia nie pracujemy
Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2021 r. RCKiK w Białymstoku będzie nieczynne.
WIĘCEJ
Zmiana terminów ekip w Augustowie i w Sejnach
Uprzejmie informujemy, że październikowe akcje w Augustowie (Dom Kultury przy ul. Hożej) odbędą się 8 i 22 października. Z kolei akcja w Sejnach odbędzie się 19 października. Za utrudnienia przepraszamy.
WIĘCEJ
Spoty propagujące ideę honorowego krwiodawstwa
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spotów promujących honorowe krwiodawstwo.
WIĘCEJ
Profilaktyka 40 PLUS
RCKiK w Białymstoku prowadzi prace przygotowawcze związane z przystąpieniem do programu Profilaktyka 40 PLUS. O możliwości wykonana badań w RCKiK w Białymstoku poinformujemy Państwa w oddzielnym komunikacie.
WIĘCEJ
Testy antygenowe również w soboty
Informujemy, że również w soboty istnieje możliwość wykonania testu antygenowego w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2. Zapraszamy z dowodem tożsamości w godzinach 10.00 - 12.00.
WIĘCEJ
Informacja dot. oddawania krwi po szczepieniu przeciwko COVID-19
Uprzejmie informujemy, że po szczepieniu przeciwko COVID-19 (zarówno po pierwszej, jak i drugiej dawce) można oddawać krew i jej składniki.
WIĘCEJ
6 kwietnia nie pracujemy
W dniu 6 kwietnia 2021 r. (wtorek) RCKiK w Białymstoku oraz Terenowe Oddziały będą nieczynne. Tego dnia będzie możliwość tylko wykonania badania w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 (metodą RT-PCR, a także testy antygenowe).
WIĘCEJ
Tropem Wilczym
Biegniemy oddać krew! Od 16 lutego do 1 marca można oddać krew na hasło "Tropem Wilczym".
WIĘCEJ
Nowy budynek Terenowego Oddziału w Łomży otwarty
Od dnia 14 grudnia 2020 r. wszyscy dawcy mogą oddać krew i jej składniki w nowo otwartym budynku przy Al. Piłsudskiego 11B (budynek obok szpitala).
WIĘCEJ
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa składamy najserdeczniejsze życzenia
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Minister Zdrowia oraz Dyrektor Narodowego Centrum Krwi składają wyrazy wdzięczności i uszanowania! 💉
WIĘCEJ
RCKiK w Białymstoku zamknięte 24 grudnia
Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 r. (czwartek) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oraz Terenowe Oddziały będą nieczynne.
WIĘCEJ
Spoty promujące honorowe krwiodawstwo
Oddając krew ratujesz życie! Pragniemy przedstawić najnowsze spoty zachęcające do oddawania krwi. :)
WIĘCEJ
Fundacja „Pocztowy Dar” kupiła analizator immunologiczny dla RCKiK w Białymstoku
Fundacja „Pocztowy Dar” kupiła specjalistyczny sprzęt medyczny, tzw. analizator immunologiczny, który trafił do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.
WIĘCEJ
Pobieranie krwi w Łomży
Uprzejmie przypominamy, że w w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w Łomży krew można oddawać w pomieszczeniach przy Parafii Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) w godzinach 7.30 - 13.00
WIĘCEJ
Możliwość wykonania badań serologicznych w TO w Suwałkach oraz Łomży
Uprzejmie informujemy o przywróceniu możliwości wykonania badań serologicznych w Terenowym Oddziale w Suwałkach oraz w Łomży. Badania można wykonywać w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 14.00.
WIĘCEJ
Spoty promujące honorowe krwiodawstwo
Oddając krew ratujesz życie! Czy wszyscy widzieli już nasz spot zachęcający do oddawania krwi? :)
WIĘCEJ
Wesołych Świąt!
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy życzą Dyrekcja i pracownicy RCKiK w Białymstoku :)
WIĘCEJ
Odwołanie ekipy w Hajnówce
Uprzejmie informujemy, że dniu 4 kwietnia 2020 r. nie odbędzie się zaplanowana akcja poboru krwi pod Galerią Hajnówka oraz również nie odbędzie się akcja zaplanowana na dzień 5 kwietnia w Boćkach. Dawców z Hajnówki i z Bociek zapraszamy do oddania krwi w nd 05.04 w Terenowym Oddziale w Bielsku Podlaskim w godz 9-13.
WIĘCEJ
Zmiana miejsca pobierania krwi w Łomży
Od dnia 26 marca (czwartek) ponownie zmienione zostanie miejsce pobierania krwi w Łomży. Serdecznie zapraszamy do oddawania krwi w trybie ekipowym, w pomieszczeniu przy Parafii Bożego Ciała w Łomży.
WIĘCEJ
Komunikat Narodowego Centrum Krwi
Narodowe Centrum Krwi uprzejmie informuje pacjentów i lekarzy, że koncentraty czynników krzepnięcia w ramach „Narodowego Programu Lecenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne” są zabezpieczone na 2020 rok, pod warunkiem ich racjonalnego wykorzystania.
WIĘCEJ
Badania komercyjne - informacja
W związku z epidemią zakażeń wirusem COVID-19 od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania zawieszamy wykonywanie badań komercyjnych – płatnych w naszym laboratorium analitycznym.
WIĘCEJ
W tym momencie ktoś właśnie potrzebuje krwi!
Krwiodawstwo to misja i wielki test odpowiedzialności. Wszyscy jesteśmy teraz przed wielkim testem społecznej odpowiedzialności.
WIĘCEJ
Zmiana miejsca poboru krwi w Łomży
W związku z obecną sytuacją, od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania jesteśmy zmuszeni do zamknięcia naszego Terenowego Oddziału w Łomży, który mieści się w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Krew będzie za to można oddać pod Galerią Łomża.
WIĘCEJ
Zapraszamy do oddawania krwi
Serdecznie zapraszamy do oddawania krwi w RCKiK w Białymstoku oraz Terenowych Oddziałach w Bielsku Podlaski, Hajnówce, Łomży oraz Suwałkach. Wszystkie punkty poboru krwi funkcjonują bez zmian!
WIĘCEJ
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
.
WIĘCEJ
Zbiórka krwi na hasło "Tropem Wilczym"
24 lutego ruszy ogólnopolska zbiórka krwi na hasło "Tropem Wilczym". Zapraszamy do udziału w akcji.
WIĘCEJ
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszą Koleżankę ŚP. dr n. med. Annę Małgorzatę Chabowską
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszą Koleżankę ŚP. dr n. med. ANNĘ MAŁGORZATĘ CHABOWSKĄ, z-cę dyrektora ds. medycznych oraz Kierownika Sekcji Marketingu i Promocji w RCKiK w Białymstoku,wspaniałego, życzliwego Człowieka.
WIĘCEJ
Ogólnopolska zbiórka krwi "Drogocenna krew"
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Narodowe Centrum Krwi oraz 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Polsce będą kontynuowały ogólnopolską zbiórkę krwi.
WIĘCEJ
Zmiana miejsca akcji w Augustowie
Drodzy Krwiodawcy z powodu prac remontowych na Rynku jutrzejsza ( piątek 17.01) akcja w Augustowie odbędzie się przy ul. Hożej w Domu Kultury. Rejestracja Dawców w godz 8.30-12.30. Przepraszamy za niedogodności i utrudnienia.
WIĘCEJ
Spoty promujące honorowe krwiodawstwo
Czy wszyscy widzieli już nasz spot? :)
WIĘCEJ
24 grudnia RCKiK w Białymstoku nieczynne
Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. (wtorek) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oraz Terenowe Oddziały będą nieczynne. 🚫
WIĘCEJ
Event w kinie
Zapraszamy na akcję „Event w kinie”.
WIĘCEJ
Ważne zmiany w ochronie zdrowia #3 - bezpłatny pobyt rodziców przy dziecku w szpitalu
Ważne zmiany w ochronie zdrowia #3 - bezpłatny pobyt rodziców przy dziecku w szpitalu
WIĘCEJ
Ważne zmiany w ochronie zdrowia #2 - Breast Cancer Unit w Polsce
Ważne zmiany w ochronie zdrowia #2 - Breast Cancer Unit w Polsce
WIĘCEJ
Ważne zmiany w ochronie zdrowia – refundacja leku na #SMA w Polsce.
Ważne zmiany w ochronie zdrowia – refundacja leku na #SMA w Polsce.
WIĘCEJ
Zmiana miejsca akcji w Augustowie - 17.01.20
Drodzy Krwiodawcy z powodu prac remontowych na Rynku jutrzejsza ( piątek 17) akcja w Augustowie odbędzie się przy ul. Hożej w Domu Kultury. Rejestracja Dawców w godz 8.30-12.30. Przepraszamy za niedogodności i utrudnienia.
WIĘCEJ
Ogólnopolska akcja promująca Honorowe Krwiodawstwo "Słodko jest się dzielić" powraca już we wrześniu!
Ogólnopolska akcja promująca Honorowe Krwiodawstwo "Słodko jest się dzielić" powraca już we wrześniu!
WIĘCEJ
Oddaj krew w swojej firmie!
Pracodawco! Chcesz zorganizować zbiórkę krwi na terenie swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu z RCKiK w Białymstoku.
WIĘCEJ
Życzenia od Ministra Zdrowia
Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Minister Zdrowia składa wyrazy wdzięczności za ofiarowanie własnej krwi dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka.
WIĘCEJ
Zmiana terminu kwietniowej akcji w Augustowie
Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019 r. nie odbędzie się stała akcja poboru krwi w Augustowie. Zapraszamy tydzień później, 26 kwietnia.
WIĘCEJ
Program lojalnościowy pn. "Każda kropla jest cenna"
Poniżej udostępniamy Państwu broszurę o programie lojalnościowym z katalogiem nagród oraz plakat informujący o programie lojalnościowym pn. „Każda kropla jest cenna”.
WIĘCEJ
Zmiana terminów poboru krwi w Sejnach
Uprzejmie informujemy, że od kwietnia 2019 r. akcje poboru krwi w Sejnach będą odbywać się w pierwsze wtorki miesiąca. W marcu natomiast akcja nie odbędzie się!
WIĘCEJ
Pracodawcy wspierają honorowe krwiodawstwo
Pracodawcy wspierają honorowe krwiodawstwo.
WIĘCEJ
Ogólnopolska zbiórka krwi na hasło „200 lat Administracji Drogowej”
W związku z jubileuszem 200 lat istnienia Centralnej Administracji Drogowej pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad postanowili uczcić rocznicę organizując akcję ogólnopolskiej zbiórki krwi.
WIĘCEJ
Augustów - Dom Kultury Hoża - pierwsze piątki miesiąca
Uprzejmie informujemy że począwszy od stycznia 2019 r. zmienia się organizacja akcji poboru krwi w Augustowie - mianowicie akcje wyjazdowe w Domu Kultury przy ul. Hożej w Augustowie będą się odbywać w każdy pierwszy piątek miesiąca.
WIĘCEJ
Wesołych świąt
Pełnych ciepła i spokoju Świąt Bożego Narodzenia, wiele radości oraz sukcesów zawodowych i osobistych w każdym dniu Nowego Roku życzą Dyrektor oraz Pracownicy RCKiK w Białymstoku
WIĘCEJ
Platforma e-learningowa
Uprzejmie informujemy, że uruchomiana została platforma e-learningowa skierowana do osób zaangażowanych w nadzór nad krwiolecznictwem w podmiotach leczniczych.
WIĘCEJ
Zmiana godzin pracy TO w Łomży
Od 1 stycznia 2019 r. w naszym Terenowym Oddziale w Łomży w godzinach popołudniowych krew będzie można oddać tylko w pierwszą środę miesiąca. Zapraszamy w godzinach 7.30 - 16.30.
WIĘCEJ
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy ŚP. dr n. med. ALINĘ LIPSKĄ
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszą Koleżankę ŚP. dr n. med. ALINĘ LIPSKĄ z-cę dyrektora ds. medycznych w RCKiK w Białymstoku.
WIĘCEJ
Życzenia od Ministra Zdrowia oraz Narodowego Centrum Krwi
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Minister Zdrowia oraz Dyrektor Narodowego Centrum Krwi składają Państwu serdeczne życzenia.
WIĘCEJ
Informacja o zamknięciu postępowania
Dotyczy postępowania na sprzedaż urządzenia medycznego, tj. Analizatora Immunohematologicznego „GALILEO”
WIĘCEJ
Słodko jest się dzielić
Niespodzianka! We wrześniu, w każdy wtorek, środę i czwartek pierwszych 15 krwiodawców oddających krew lub jej składniki w podziękowaniu otrzyma bon podarunkowy na dwie filiżanki czekolady!
WIĘCEJ
Ogłoszenie o publicznym przetargu ofertowym
Ogłoszenie o publicznym przetargu ofertowym na sprzedaż analizatora immunohematologicznego.
WIĘCEJ
Cristiano Ronaldo naszym ambasadorem! Be The 1!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Cristiano Ronaldo został ambasadorem RCKiK w Białymstoku w ramach kampanii Be The 1!
WIĘCEJ
Rusza II edycja akcji Kolej na Ciebie – uratuj życie
28 czerwca wystartuje wyjątkowe przedsięwzięcie pod nazwą „Kolej na Ciebie – uratuj życie!”. Możesz pomóc, oddając swoją krew innym ludziom!
WIĘCEJ
Życzenia od Ministra Zdrowia oraz Narodowego Centrum Krwi
Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy mamy przyjemność przekazania życzeń Pana Łukasza Szumowskiego, Ministra Zdrowia oraz Pani Beaty Rozbickiej, Dyrektora NCK.
WIĘCEJ
Trasa Czerwonej Nitki - głosowanie
Już od dzisiaj można głosować na miasto, w którym w przyszłym roku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Trasy Czerwonej Nitki!
WIĘCEJ
Trasa Czerwonej Nitki - wycieczka do Kielc
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim evencie promującym honorowe krwiodawstwo, który odbędzie się 9 czerwca w Kielcach.
WIĘCEJ
Zmiana godzin pracy TO w Łomży
Od 2 maja 2018 r. w naszym Terenowym Oddziale w Łomży będzie można oddać krew w godzinach popołudniowych tylko w dwie środy w miesiącu, pierwszą oraz ostatnią. W te dni zapraszamy do nas w godzinach 7.30 - 16.30.
WIĘCEJ
Inaguracja akcji zbiórki krwi spoKREWnieni służbą
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski zaprasza mieszkańców Podlasia do aktywnego udziału w ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”.
WIĘCEJ
Odwołana akcja krwiodawstwa na Hożej w Augustowie
Szanowni Państwo uprzejmie informujemy że planowana na dzień 1 marca 2018 r. akcja poboru krwi przy ul. Hożej w Augustowie została odwołana.
WIĘCEJ
Życzenia dla krwiodawców
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Minister Zdrowia oraz Dyrektor Narodowego Centrum Krwi przekazują najserdeczniejsze życzenia.
WIĘCEJ
8 stycznia 2018 r. - nieczynne.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 stycznia 2018 r. (poniedziałek) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oraz Terenowe Oddziały będą nieczynne (w związku z dniem 6 listopada, który przypada w sobotę).
WIĘCEJ
Wampiriada - jesień 2017
NZS Białystok oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zapraszają na kolejną edycję Wampiriady. Rozpoczynamy już 21 października.
WIĘCEJ
Krew, Łączy i dzieli
Muzeum Historii Żydów Polskich Polin zaprasza do nieodpłatnego zwiedzania wystawy czasowej: "Krew, Łączy i dzieli" w dniach: 13.10.2017 r. – 29.01.2018 r.
WIĘCEJ
"Kolej na Ciebie"
Za­koń­czy­ła się akcja „Kolej na Ciebie”. Na dworcach w całej Polsce można było oddać krew lub za­re­je­stro­wać się, jako po­ten­cjal­ny dawca szpiku kostnego. Łącznie zebrano niemal 69 litrów krwi, a 95 osób zapisało się do oddania szpiku.
WIĘCEJ
Krwi nie zastąpi nic. To FAKT!
Krwi nie zastąpi nic. To FAKT! W ramach akcji społecznej FAKTU trwają zbiórki krwi organizowane wspólnie z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa w całej Polsce. Najbliższa już 11 sierpnia w Białymstoku!
WIĘCEJ
„Darz Bór – Dasz Krew”
Informujemy, że Polski Związek Łowiecki zainicjował ogólnopolską zbiórkę krwi wśród myśliwych w terminie od 26 lipca do 31 sierpnia 2017 r.
WIĘCEJ
Przez Polskę dla serca i krwi
Zbiórka krwi na hasło "Przez Polskę dla serca i krwi" zaplanowana jest w dniach 1 lipca - 9 lipca 2017 r.
WIĘCEJ
Odwołanie akcji poboru krwi
Dzisiejsza akcja (20.06) poboru krwi w ambulansie na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
WIĘCEJ
Życzenia
Z okazji Światowego Dnia Honorowego Krwiodawcy, Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, przekazuje najserdeczniejsze życzenia.
WIĘCEJ
Kolej na Ciebie - Uratuj Życie!
Od 12 czerwca 2017 roku na wybranych dworcach kolejowych w Polsce możesz oddać krew i zarejestrować się jako dawca szpiku.
WIĘCEJ
Event promujący honorowe krwiodawstwo
Plan imprezy w Szczecinie już dostępny!
WIĘCEJ
"Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"
26 kwietnia 2017 roku odbyła się Gala Finałowa III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Z gali wróciliśmy aż z trzema certyfikatami!
WIĘCEJ
Motoserce Białystok
Motoserce 2017 zakończone. Udało nam się pobrać aż 582 donacje. Dziękujemy! :)
WIĘCEJ
Wesołych Świąt! :)
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, rodzinnej atmosfery, a także wielu radości i sukcesów!
WIĘCEJ
Korupcja szkodzi zdrowiu
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Programu Ministerstwa Zdrowia - Korupcja szkodzi zdrowiu.
WIĘCEJ
SpoKREWnieni służbą 2017
Akcja SpoKREWnieni służbą trwa! W ramach tej akcji funkcjonariusze służb podległych MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew chorym i ofiarom wypadków.
WIĘCEJ
UWAGA - Zmiana godzin pracy w TO Bielsk Podlaski i TO Hajnówka
Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2017 r. zmieniają się godziny rejestracji dawców w Terenowym Oddziale w Bielsku Podlaskim i w Terenowym Oddziale w Hajnówce.
WIĘCEJ
Odwołanie akcji poboru krwi
Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 marca akcje pobierania krwi w Centrum Handlowym Plaza w Suwałkach nie będą miały miejsca. Za utrudnienia przepraszamy. :)
WIĘCEJ
Walentynki w Dobrzyniewie Fabrycznym
12 lutego w Dobrzyniewie Fabrycznym przy ul. Królewskiej 3 ("Nasza Przychodnia") w godz. 10.00-14.30 odbędzie się walentynkowa zbiórka krwi. :)
WIĘCEJ
Otwarcie nowej siedziby Terenowego Oddziału w Hajnówce
W dniu 13 stycznia 2017 r. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku otworzyło nowy budynek Terenowego Oddziału w Hajnówce.
WIĘCEJ
Program lojalnościowy
Uprzejmie informujemy, że z dniem 22 grudnia w RCKiK w Białymstoku uruchomiony zostanie program lojalnościowy dla krwiodawców.
WIĘCEJ
Wesołych Świąt!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Dawcom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.
WIĘCEJ
Komunikat w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne
Komunikat w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
Życzenia z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa
Życzenia od Ministra Zdrowia i Dyrektora Narodowego Centrum Krwi
WIĘCEJ
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku informuje, iż w dniu 25.10.2016 r. w wyniku badania i oceny ofert w postępowaniu na sprzedaż urządzeń medycznych, została wybrana oferta najkorzystniejsza Oferenta.
WIĘCEJ
Akcje krwiodawstwa w Ełku wstrzymane
Ze smutkiem informujemy, że RCKiK w Białymstoku z początkiem października nie będzie już organizować akcji krwiodawstwa w Ełku.
WIĘCEJ
Ogłoszenie
Ogłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż prasy automatycznej do preparatyki krwi.
WIĘCEJ
V Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej
Serdecznie zapraszamy na V Memoriał Agaty Mróz – Olszewskiej, który odbędzie się w dniach 30 września – 2 października 2016 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej.
WIĘCEJ
Konkurs!
Jednym z elementów tegorocznej odsłony ogólnopolskiej kampanii „Twoja krew, moje życie” jest aplikacja facebookowa "Łączy nas czerwona nitka". Do końca tego tygodnia potrwa bazujący na niej konkurs, w którym nagrodą są gadżety związane z kampanią.
WIĘCEJ
I urodziny krwiodawców z Dobrzyniewa
18 września w Dobrzyniewie Fabrycznym odbędą się I urodziny krwiodawców z Dobrzyniewa. Zapraszamy na ul. Królewską 3 w godzinach 10.00 - 14.30.
WIĘCEJ
Życzenia dla krwiodawców
Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Minister Zdrowia, p. Konstanty Radziwiłł oraz p.o. Dyrektora Narodowego Centrum Krwi, p. Małgorzata Lorek życzą krwiodawcom wszystkiego najlepszego
WIĘCEJ
Światowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi
Serdecznie zapraszamy na obchody Światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi. Uroczystość odbędzie się dn. 14.06 w siedzibie RCKiK w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej - Curie 23 o godz. 11.00, w sali konferencyjnej.
WIĘCEJ
IV Ogólnopolski Alert Akcji Krwiodawstwa – „Cud nad Wisłą”, 22.05 – 30.09.2016
IV Ogólnopolski Alert Akcji Krwiodawstwa – „Cud nad Wisłą”, 22.05 – 30.09.2016
WIĘCEJ
Komunikat Narodowego Centrum Krwi
Komunikat w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
Inauguracja Trasy Czerwonej Nitki już 11 czerwca w Warszawie
11 czerwca 2016 roku, na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, odbędzie się oficjalna inauguracja „Trasy Czerwonej Nitki”
WIĘCEJ
Trasa Czerwonej Nitki
11 czerwca w Warszawie odbędzie się koncert dla krwiodawców. Zagrają De Mono i Loka. Dla pierwszych osób przygotowaliśmy darmowy transport!
WIĘCEJ
Codziennie potrzebuje Cię tysiące Polaków...
Codziennie potrzebuje Cię tysiące Polaków... - zobacz 3 nowe filmy!
WIĘCEJ
Nowe pakiety badań
Uprzejmie informujemy, że laboratorium RCKiK w Białymstoku oferuje nowe pakiety badań w atrakcyjnych cenach.
WIĘCEJ
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
WIĘCEJ
Wesołych Świąt!
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, rodzinnej atmosfery, a także wielu radości i sukcesów.
WIĘCEJ
Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zostało odznaczone Certyfikatami "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" oraz "Grand Quality".
WIĘCEJ
Zachęcamy do oddawania osocza
Ze względu na zmniejszone zapotrzebowanie ze szpitali i bardzo duże zapasy KKCZ wszystkich grup krwi, zmuszeni jesteśmy przedłużyć pobieranie osocza metodą plazmaferezy automatycznej o kolejny tydzień, tj. od 21 do 25 marca.
WIĘCEJ
Darmowa Komunikacja Miejska w Białymstoku dla Honorowych Dawców Przeszczepu.
Od marca 2016 roku dzięki uchwale Rady Miasta oraz inicjatywie Dawców z naszego Ośrodka Dawców Szpiku Honorowi Dawcy Przeszczepów będą mogli jeszcze w marcu 2016 roku korzystać nieodpłatnie z Białostockiej Komunikacji Miejskiej.
WIĘCEJ
Publiczny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu
RCKiK w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż samochodu ciężarowego w konfiguracji chłodnia + mroźnia: Fiat Scudo 2.0 TD
WIĘCEJ
Zmiana godzin pracy TO w Bielsku Podlaskim oraz Hajnówce
Uprzejmie informujemy, że od dn. 15 lutego 2016 r. ulegają wydłużeniu godziny pracy Terenowych Oddziałów w Bielsku Podlaskim oraz Hajnówce.
WIĘCEJ
KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI
KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
Finał konkursu Bezpieczne Lato
W dniu 27.11.2015 r. odbyło się losowanie nagród w konkursie Bezpieczne Lato 2015.
WIĘCEJ
Życzenia z okazji Dni Honorowych Dawców Krwi
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł oraz dr n. farm. Jolanty Antoniewicz - Papis, Dyrektor Narodowego Centrum Krwi, przesyłają najlepsze życzenia.
WIĘCEJ
Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa
W piątek 20 listopada do Białegostoku zawita kolejna Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa (BAHK).
WIĘCEJ
24 grudnia - RCKiK w Białymstoku nieczynne
Uprzejmie informujemy, że RCKiK w Białymstoku w dniu 24 grudnia będzie nieczynne (dzień wolny za 26 grudnia).
WIĘCEJ
Dni Honorowego Krwiodawstwa
W związku z przypadającymi na 22-26 listopada Dniami Honorowego Krwiodawstwa PCK, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku współorganizuje spotkania z Honorowymi Dawcami Krwi.
WIĘCEJ
Wręczenie odznaczeń ,,Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”
W dniu 22.10.2015 roku w siedzibie Ministerstwa Zdrowia, Krwiodawcom, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi, zostały wręczone odznaczenia „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.
WIĘCEJ
Wampiriada - Krwawa Jesień 2015
Już 24 października rozpoczynamy jesienną edycję Wampiriady. Akcja potrwa do 6 listopada.
WIĘCEJ
Finał konkursu letniego „Bezpieczne Lato 2015”
W dniu 27.11.2015 r. (piątek) o godzinie 10.00 w auli (II piętro) Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu letniego „Bezpieczne Lato 2015”.
WIĘCEJ
Ekipy odwołane
Z przykrością informujemy, że w październiku 2015 nie odbędą się stałe ekipy w Augustowie przy ul. Hożej oraz w Sejnach.
WIĘCEJ
Kurs serologiczny odwołany
Kurs serologiczny, który miał odbyć się w dniach 07.09 – 18.09.2015 został odwołany
WIĘCEJ
Praktyki w administracji rządowej
Komunikat o udziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku
WIĘCEJ
Światowy Dzień Krwiodawcy
W imieniu Narodowego Centrum Krwi, z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy, pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia.
WIĘCEJ
Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa
W najbliższy piątek, 12 czerwca br., Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego zawita do Białegostoku.
WIĘCEJ
Nowy budynek TO w Suwałkach
W dniu 29 maja 2015 r. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku otworzyło nowy budynek Terenowego Oddziału w Suwałkach.
WIĘCEJ
Ogólnopolski Zlot Krwiodawców
4 lipca 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Zlot Krwiodawców organizowany przez Dzień Dla Życia.
WIĘCEJ
Światowy Dzień Honorowego Krwiodawstwa
Serdecznie Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Honorowego Krwiodawstwa. 12.06 w siedzibie RCKiK w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej 23 o godz. 11.00 - sala konferencyjna II Piętro.
WIĘCEJ
Motoserce 2015
Motoserce 2015 – krew oddało aż 603 osoby!
WIĘCEJ
Wesołych Świąt!
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy pragniemy życzyć wszystkim Wesołego Alleluja! :)
WIĘCEJ
Ogłoszenie o sprzedaży
RCKiK w Białymstoku sprzeda sofę dwuosobową, rozkładaną, ze skrzynią na pościel w bardzo dobrym stanie (praktycznie nieużywana).
WIĘCEJ
Skrócenie czasu rejestracji dawców.
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z uwagi na konieczność przeprowadzenia okresowych przeglądów oraz walidacji sprzętu do poboru i preparatyki krwi, skrócone zostają godziny rejestracji w RCKiK w Białymstoku do godz. 12.00 w dniach 23.03 poniedziałek; 27.03 wtorek; 19.03 czwartek; 20.03 piątek. Za wszelkie nieudogodnienia i trudności serdecznie przepraszamy. RCKiK w Białymstoku
WIĘCEJ
Oświadczenie NCK
W związku z pojawiającymi się artykułami zawierającymi nieprawdziwe i niejasne informacje, Narodowe Centrum Krwi uprzejmie prosi, aby opracowując materiały prasowe dołożyli Państwo wszelkich starań w celu wyeliminowania błędów.
WIĘCEJ
KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI
w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
"Bezpieczne Lato 2014" - rozstrzygnięcie konkursu
W dniu 5 grudnia 2014 o godzinie 11.00 odbyło się losowanie nagród w konkursie "Bezpieczne Lato 2014". W rozwinięciu znajduje się pełna lista zwycięzców.
WIĘCEJ
Godziny pracy RCKiK
Serdecznie inforumujemy, że w dniu 24 grudnia RCKiK w Białymstoku jest nieczynne. Natomiast w dniu 31 grudnia rejestracja dawców odbywa się w godzinach 7.00 - 14.30.
WIĘCEJ
Jesienna Wampiriada
Już 25 października, w sobotę, rusza akcja Wampiriada - Studenckie Honorowe Krwiodawstwo. Cały harmonogram oraz wszelkie informacje znajdziecie klikając 'więcej'.
WIĘCEJ
INFORMACJA DLA LEKARZY GINEKOLOGÓW I POŁOŻNIKÓW ORAZ KOBIET CIĘŻARNYCH
Projekt „Przeciwdziałanie alloimmunologicznej małopłytkowości płodów i noworodków w Polsce”
WIĘCEJ
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ
WIĘCEJ
Obchody Światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi
W dniu 13 czerwca 2014 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku odbyła się uroczystość w ramach obchodów Światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi.
WIĘCEJ
Publiczny przetarg ofertowy
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej-Curie 23 ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż urządzeń laboratoryjnych.
WIĘCEJ
Przetarg na sprzedaż urządzeń laboratoryjnych
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej-Curie 23 ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż urządzeń laboratoryjnych.
WIĘCEJ
Regulamin konkursu „BEZPIECZNE LATO 2014"
Treść regulaminu konkursu „BEZPIECZNE LATO 2014"
WIĘCEJ
MOTOSERCE 2014
Serdecznie zapraszamy 26.04.2014 r. na Białostocki Finał Ogólnopolskiej Akcji Motoserce. Już najbliższą sobotę na Rynku Miejskim w Białymstoku.
WIĘCEJ
III Roztoczański Międzynarodowy Maraton Lubaczów - Jaworów
Weź udział w Maratonie, który odbędzie się już 11 maja!
WIĘCEJ
2 maja RCKiK w Białymstoku zamknięte
Uprzejmie informujemy, iż 2 maja (piątek) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku jest nieczynne.
WIĘCEJ
Komunikat Narodowego Centrum Krwi
Komunikat Narodowego Centrum Krwi w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne.
WIĘCEJ
Na Straży Życia
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji "Na Straży Życia", która się odbędzie w dniach 14.04.2014 r. - 13.06.2014 r.
WIĘCEJ
Punkt poboru krwi w Zambrowie
Uprzejmie przypominamy o możliwości oddania krwi w Zambrowie w każdy czwartek!
WIĘCEJ
Ulga dla honorowych krwiodawców
Składając swój PIT za 2013 rok możesz zmniejszyć swój podatek, korzystając z ulgi dla honorowych krwiodawców.
WIĘCEJ
Kampania Społeczna Wielcy Sercem
Trwa Kampania Społeczna Wielcy Sercem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na ...
WIĘCEJ
KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI
w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
Wesołych Świąt
Z okazji świąt Bożego Narodzenia RCKiK w Białymstoku życzy, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
WIĘCEJ
Wyniki Konkursu Letniego
Znamy już wyniki konkursu letniego "Bezpieczne Lato 2013". Losowanie odbyło się w dniu 8 listopada 2013 r. na sali konferencyjnej w RCKiK w Białymstoku.
WIĘCEJ
Nasza Krew - Nasza Ojczyzna
W dniach 04.11 - 15.11.2013 r. odbędzie się akcja Nasza Krew - Nasza Ojczyzna.
WIĘCEJ
KOMUNIKAT NARODOWEGO CENTRUM KRWI
Komunikat w sprawie internetowego systemu zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018”
WIĘCEJ
Zapraszamy na 1. urodziny Opery i Filharmonii Podlaskiej
Wiele urodzinowych atrakcji czeka na całe rodziny z okazji pierwszych urodzin Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, które odbędą się w dniach 28-29 września.
WIĘCEJ
Pisemny przetarg na sprzedaż samochodu ciężarowego Ford Transit.
Ogłaszamy pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu ciężarowego Ford Transit. Termin składania ofert 07.10.2013 r. godz. 11.00.
WIĘCEJ
Pomoc mamy we krwi!
W związku z corocznym zmniejszeniem ilości oddawanej krwi związanym z sezonem urlopowym, zapraszamy serdecznie do naszych placówek.
WIĘCEJ
e-Zdrowie
Projekt nr WND-RPPD.04.01.00-20-010/12 pn. „Kompleksowe e-usługi w zakresie krwiolecznictwa świadczone przez RCKiK w Białymstoku”
WIĘCEJ
Oddaj krew na Ogólnopolskim Finale Wampiriady
14 oraz 15 czerwca na Rynku Miejskim odbędzie się Krwawy Weekend w Białymstoku - Ogólnopolski Finał Wampiriady.
WIĘCEJ
Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa 2013
Białystok, ul. Rynek Kościuszki 16 Godzina: 9.00 - 17.30 Wystarczy chwila , by uratować komuś życie.
WIĘCEJ
Wampiriada 2013 w Białymstoku
Wampiriadę rozpoczynamy 19 maja! :)
WIĘCEJ
Motoserce 2013 już za nami!
Podczas V edycji akcji Motoserce krew oddało aż 445 osób!
WIĘCEJ
Oddaj krew podczas Marszu Zebry!
16 maja 2013 roku na placu przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku rozpocznie się kolejny Marsz Zebry. Będzie wesoło i odblaskowo, a przede wszystkim tak, aby dzieci się uczyły i zapamiętali dorośli.
WIĘCEJ
Konkurs Bezpieczne Lato 2013
Konkurs Bezpieczne Lato 2013 już 1 czerwca.
WIĘCEJ
2 maja dniem pracy w RCKiK
W dniu 2 maja 2013 roku RCKiK będzie otwarte.
WIĘCEJ
Motoserce
MOTOSERCE i Podlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Białymstoku już 20 kwietnia!
WIĘCEJ
Na Straży Życia
Od 15 kwietnia do 14 czerwca 2013r. odbędzie się druga edycja akcji honorowego oddawania krwi pod hasłem "Na Straży Życia"
WIĘCEJ
Najlepsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych
Wszystkiego najlepszego! :)
WIĘCEJ
Informacja o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
WIĘCEJ
Zmarła Doktor Maria Sirocka, Kierownik Oddziału w Suwałkach
Dnia 27 lutego 2013 r. o godzinie 00:45 w Szpitalu Wojewódzkim im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach zmarła nasza Koleżanka Doktor Maria Sirocka, Kierownik Oddziału w Suwałkach.
WIĘCEJ
KOMUNIKAT NCK
Narodowe Centrum Krwi informuje, że z dniem 1 stycznia 2013 roku wdrożono internetowy system zleceń na koncentraty czynników krzepnięcia i desmopresynę dla chorych na hemofilię i pokrewne skazy krwotoczne w ramach „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2012-2018.
WIĘCEJ
Autobus RCKiK na WOŚPie
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! 13 stycznia zapraszamy na Rynek Kościuszki.
WIĘCEJ
Wyniki Konkursu Letniego "Bezpieczne Lato 2012"
Znamy już zwycięzców konkursu letniego "Bezpieczne Lato 2012"!
WIĘCEJ
Uroczysta Inauguracja Mobilnego Punktu Poboru Krwi
Dnia 27.11.2012 r. przy siedzibie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta inauguracja pracy nowego Mobilnego Punktu Poboru Krwi.
WIĘCEJ
2 listopada RCKiK otwarte!
Serdecznie zapraszamy do oddawania krwi w dn. 2 listopada.
WIĘCEJ
Wampiriada w Białymstoku
Największa studencka akcja honorowego oddawania krwi zawitała do Białegostoku.
WIĘCEJ
Nasza Krew, Nasza Ojczyzna
W okresie od 05 listopada 2012 r. do dnia 09 listopada 2012 r. odbędzie akcja honorowego oddania krwi pod hasłem: „NASZA KREW, NASZA OJCZYZNA”
WIĘCEJ
Dzień Uśmiechu. :)
W ramach Dniu Uśmiechu, białostockie Centrum Krwiodawstwa prowadzi rekrutację kandydatów do Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku. 5 i 6 października zapraszamy pod Galerię Alfa! :)
WIĘCEJ
Wielki sukces Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa PKO BP
Ponad 21 litrów oddanej krwi w Białymstoku oraz aż niemal 500 litrów krwi w całej Polsce!
WIĘCEJ
Oddaj krew z drużyną LowLanders Białystok
Drużyna futbolu amerykańskiego, LowLanders Białystok, odda krew już 29 sierpnia!
WIĘCEJ
Oddaj krew już dziś!
Serdecznie zapraszamy do oddawania krwi!
WIĘCEJ
PKO Bank Polski organizatorem Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa
Piąta edycja Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa już 12 lipca w Suwałkach!
WIĘCEJ
Wampiriada 2012 - podsumowanie
Dwunasta edycja wiosenna regionalnej Wampiriady w Białymstoku zakończona. Krew oddało aż 1000 osób!
WIĘCEJ
Światowy Dzień Honorowego Krwiodawcy
Już 14 czerwca 2012 zapraszamy do RCKiK w Białymstoku!
WIĘCEJ
Motoserce 2012 - 21 kwietnia
402 donacje na Białostockim Finale Akcji Motoserce 2012 Motocykliści Dzieciom !!!
WIĘCEJ
"Oddaję Krew Bo (...)" Pierwsza Odsłona Kampanii Społecznej
Serdecznie zapraszamy wszystkich krwiodawców, posiadajacych konto na serwisie społecznościowego Facebook do wzięcia udziału w I odsłonie Kampanii Społecznej pn. "Oddaję Krew Bo (...)
WIĘCEJ