Aktualność

Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"
Bartosz Szutkiewicz
środa, 23 marca 2016

22 marca 2016 roku w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się Gala Finałowa II edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”, którego organizatorem jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości. Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające na rynku medycznym. Certyfikat, ustanowiony przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości, otrzymują podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami. 
Certyfikaty przyznaje niezależne gremium ekspertów naukowych oraz audytorów systemów zarządzania jakością, których opinia posiada niekwestionowaną rangę. 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku otrzymało aż dwa odznaczenia. Oprócz Certyfikatu i Godła "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" otrzymaliśmy także Certyfikat Nadzwyczajny "Grand Quality" jako jednostka, która uzyskała największą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w tej edycji Programu.

 

     

Certyfikat "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"