Aktualność

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa
Bartosz Szutkiewicz
piątek, 20 listopada 2015

W piątek 20 listopada do Białegostoku zawita kolejna Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa (BAHK). Krew będzie można oddawać w dwóch lokalizacjach - przy Rynku Kośœciuszki i w siedzibie RCKiK w Białymstoku.
Już od 7.00 rano do 14:30 zapraszamy do RCKiK w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 23. Natomiast przy Rynku Kośœciuszki 16 (w pobliżu oddziału PKO Banku Polskiego) od 9.00 aż do 18.00 na wszystkich chętnych będzie czekał krwiobus.
W ramach bankowej akcji krew można oddawać także w dowolnym miejscu i terminie – w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa wraz z certyfikatem wczeœśniej pobranym ze strony Fundacji PKO Banku Polskiego (www.fundacjapkobp.pl), po oddaniu krwi poprosić o jego podstemplowanie, a następnie przesłać go na adres Fundacji (mail: fundacja@pkobp.pl lub tradycyjną pocztą: Fundacja PKO Banku Polskiego, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa).
Dla osób, które podczas tegorocznej akcji trzykrotnie oddadzą krew, w tym co najmniej raz w czasie zbiórki organizowanej z BAHK, Fundacja PKO Banku Polskiego przygotowała upominki niespodzianki. Akcja trwa do 31 stycznia 2016 roku.
Organizatorem zbiórek odbywających się pod hasłem „Moja krew, Twoje życie” jest Fundacja PKO Banku Polskiego, a partnerem –Narodowe Centrum Krwi.

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa