Harmonogram akcji pobierania krwi


Data Miejsce Godziny rejestracji Rodzaj Ekipy
czwartek, 29 lutego 2024 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 28 lutego 2024 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 25 lutego 2024 Parafia pw Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 25 lutego 2024 Rosochate Kościelne OSP 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 lutego 2024 GOK Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 25 lutego 2024 Łapy Parafia pw Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 24 lutego 2024 CH Alfa Białystok 10:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 23 lutego 2024 Kolno Urząd Gminy - ODWOŁANA!! 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 22 lutego 2024 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 21 lutego 2024 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 20 lutego 2024 Sejny Internat ZSR 08:30 - 11:00 Stacjonarna
niedziela, 18 lutego 2024 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 18 lutego 2024 Mońki ul. Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 18 lutego 2024 Nowe Piekuty Urząd Gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 17 lutego 2024 CH Alfa Białystok 10:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 16 lutego 2024 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 2 08:30 - 11:00 Stacjonarna
środa, 14 lutego 2024 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 13 lutego 2024 ZSR Janów 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 12 lutego 2024 Grajewo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 lutego 2024 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 11 lutego 2024 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 11 lutego 2024 Krypno GOK 09:30 - 13:30 Ambulans
sobota, 10 lutego 2024 Bo płynie w nas życie Białystok Viking / Unikat ul. Zwycięstwa 10 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 09 lutego 2024 Szczuczyn Urząd Gminy - AKCJA ODWOŁANA! 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 08 lutego 2024 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:00 Ambulans
wtorek, 06 lutego 2024 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 lutego 2024 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 31 stycznia 2024 OSP Sztabin ul. Kościuszki 10 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 28 stycznia 2024 WOŚP Hajnówja Park Wodny, ul. 3 Maja 50 12:30 - 15:00 Stacjonarna
niedziela, 28 stycznia 2024 WOŚP Białystok Rynek 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 26 stycznia 2024 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 25 stycznia 2024 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 24 stycznia 2024 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 21 stycznia 2024 Zambrów Parafia Trójcy Przenajświętszej 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 21 stycznia 2024 OSP Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 20 stycznia 2024 SIemiatycze Hala Widowiskowo - Sportowa 11:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 19 stycznia 2024 Augustów Dom Kultury ul Hoża 2A 08:30 - 11:30 Stacjonarna
niedziela, 14 stycznia 2024 Michałowo Pływalnia 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 14 stycznia 2024 Szczepankowo Parafia 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 stycznia 2024 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 13 stycznia 2024 Terenowy Oddział w Suwałkach 07:30 - 10:00 Stacjonarna
piątek, 12 stycznia 2024 Niećkowo ZS 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 12 stycznia 2024 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
czwartek, 11 stycznia 2024 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 10 stycznia 2024 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 08 stycznia 2024 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 07 stycznia 2024 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 07 stycznia 2024 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 07 stycznia 2024 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 03 stycznia 2024 ZUS Białystok ul. Młynowa 24 09:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 02 stycznia 2024 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 28 grudnia 2023 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 22 grudnia 2023 Kuźnica Biblioteka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 21 grudnia 2023 Zambrów, ul. Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 20 grudnia 2023 Wydział Inżynierii Zarządzania PB (Kleosin ul Ojca Tarasiuka) WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
środa, 20 grudnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 19 grudnia 2023 Wydział Filologiczny UwB (Plac NZS) WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
poniedziałek, 18 grudnia 2023 Euroregionalne Centrum Farmacji (Mickiewicza 2D) WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 17 grudnia 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 17 grudnia 2023 Mońki 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 17 grudnia 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 17 grudnia 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 13 grudnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 13 grudnia 2023 Szkoła Policealna Województwa Podlaskiego w Białymstoku 10:00 - 15:30 Stacjonarna
wtorek, 12 grudnia 2023 Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB WAMPIRIADA 08:30 - 14:30 Stacjonarna
poniedziałek, 11 grudnia 2023 Wydział Nauk o Edukacji UwB (WAMPIRIADA) ul. Świerkowa 09:00 - 14:00 Stacjonarna
poniedziałek, 11 grudnia 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 grudnia 2023 Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 grudnia 2023 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 grudnia 2023 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 10 grudnia 2023 Rosochate Kościelne OSP 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 10 grudnia 2023 Trzcianne GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 09 grudnia 2023 Decathlon Białystok Al Jana Pawła II 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 08 grudnia 2023 Wydział Prawa UwB Wampiriada 09:00 - 14:00 Stacjonarna
czwartek, 07 grudnia 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 06 grudnia 2023 Wydział Mechaniczny PB (WAMPIRIADA) 08:30 - 14:30 Stacjonarna
wtorek, 05 grudnia 2023 Kampus UwB Wampiriada 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 05 grudnia 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 04 grudnia 2023 Kowale Oleckie - Przychodnia 08:30 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 04 grudnia 2023 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB (WAMPIRIADA) Szpitalna 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 03 grudnia 2023 Parafia pw Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 03 grudnia 2023 Dobrzyniewo Fabryczne ul Królewska 3 09:45 - 14:30 Ambulans
niedziela, 03 grudnia 2023 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 03 grudnia 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 02 grudnia 2023 TO Suwałki ul. Szpitalna 60 08:00 - 10:00 Stacjonarna
sobota, 02 grudnia 2023 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 01 grudnia 2023 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 01 grudnia 2023 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 26 listopada 2023 Parafia pw Trójcy Przenajświętszej Zambrów 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 26 listopada 2023 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 26 listopada 2023 Dolistowo OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 26 listopada 2023 Tykocin ul. Złota 2 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 26 listopada 2023 Łapy Parafia pw Świętego Krzyża 08:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 24 listopada 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 22 listopada 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 21 listopada 2023 KMP ul. Bema 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 19 listopada 2023 Michałowo MOSIR 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 19 listopada 2023 Szczepankowo Parafia 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 19 listopada 2023 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 16 listopada 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 14 listopada 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 13 listopada 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 listopada 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 02 listopada 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 25 października 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 22 października 2023 Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 22 października 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 22 października 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 22 października 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 22 października 2023 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 19 października 2023 Zambrów Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 17 października 2023 Drohiczyn GOK 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 15 października 2023 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 15 października 2023 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 15 października 2023 Trzcianne Sala Katachetyczna przy Parafii 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 15 października 2023 Białystok Plac pod Katedrą 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 11 października 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 09 października 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 08 października 2023 Parafia pw Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 października 2023 Jasionówka OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 08 października 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 07 października 2023 Jest Progress - ul. Artyleryjska Białystok 10:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 06 października 2023 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 05 października 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 03 października 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 01 października 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 01 października 2023 Stadion Białystok 12:00 - 19:00 Ambulans
piątek, 29 września 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 29 września 2023 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 27 września 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 26 września 2023 Ośrodek Treningowy Jagiellonia ul. Elewatorska 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 25 września 2023 Kowale Oleckie 08:00 - 12:00 Stacjonarna
niedziela, 24 września 2023 Zambrow Parafia Św. Trójcy 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 24 września 2023 Brzozowa OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 24 września 2023 Tykocin 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 24 września 2023 Łapy Parafia pw Świętego Krzyża 00:00 - 00:00 Ambulans
piątek, 22 września 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 21 września 2023 Zambrów, ul. Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 września 2023 Szczepankowo Parafia 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 17 września 2023 Dobrzyniewo Fabryczne ul Królewska 3 09:50 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 17 września 2023 OSP Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 17 września 2023 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 16 września 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 16 września 2023 Motoserce Białystok Politechnika Białostocka Wydział Budownictwa 09:00 - 15:00 Stacjonarna
środa, 13 września 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 11 września 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 września 2023 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 10 września 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 10 września 2023 Suraż Parafia 09:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 09 września 2023 Supraśl - Mobilna Strefa Zdrowia Plac Tadeusza Kościuszki 4 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 08 września 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augustwa 09:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 08 września 2023 Zespół Szkół w Niećkowie 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 07 września 2023 Zambrów, ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 05 września 2023 Dąbrowa Białostocka ul. Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 03 września 2023 MOSiR Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 03 września 2023 Kruszewo - Święto Ogórka 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 02 września 2023 Decathlon Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 02 września 2023 Terenowy Oddział w Suwałkach ul. Szpitalna 60 07:00 - 11:00 Stacjonarna
niedziela, 27 sierpnia 2023 Białystok Tętni Dobrem SP 32 ul. Pietrasze 29 11:00 - 17:00 Ambulans
niedziela, 27 sierpnia 2023 GOK Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 27 sierpnia 2023 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 27 sierpnia 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 27 sierpnia 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 26 sierpnia 2023 Atrium Biała - Ultra Krew 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 25 sierpnia 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 25 sierpnia 2023 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:30 Stacjonarna
czwartek, 24 sierpnia 2023 Czarna Białostocka ul Torowa 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 23 sierpnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 23 sierpnia 2023 Hotel Podlasie 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 sierpnia 2023 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 20 sierpnia 2023 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 20 sierpnia 2023 Hodyszewo 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 20 sierpnia 2023 GOK Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 19 sierpnia 2023 Grabarka 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 17 sierpnia 2023 Zambrów 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 15 sierpnia 2023 Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 13 sierpnia 2023 Bargłów Kościelny 08:30 - 12:00 Stacjonarna
niedziela, 13 sierpnia 2023 Amfiteatr w Hajnówce 12:00 - 15:00 Stacjonarna
niedziela, 13 sierpnia 2023 Parafia Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 sierpnia 2023 Radziłów 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 sierpnia 2023 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 12 sierpnia 2023 OSP Grajewo 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 12 sierpnia 2023 Czarna Białostocka - stadion 11:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 11 sierpnia 2023 Szczuczyn Biblioteka 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 10 sierpnia 2023 Straż Graniczna Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 10 sierpnia 2023 Czyżew Duży Rynek 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 09 sierpnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 08 sierpnia 2023 Urząd Miasta Ciechanowiec 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 07 sierpnia 2023 Urząd Gminy Kulesze Kościelne 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 07 sierpnia 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 sierpnia 2023 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 sierpnia 2023 Parafia pw. św. Krzyża w Łapach 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 06 sierpnia 2023 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 06 sierpnia 2023 Choroszcz 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 05 sierpnia 2023 Oddział w Suwałkach 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 05 sierpnia 2023 Atrium Biała 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 03 sierpnia 2023 Straż Pożarna w Augustowie 08:00 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 03 sierpnia 2023 Zambrów 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 02 sierpnia 2023 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 02 sierpnia 2023 Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 01 sierpnia 2023 Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 01 sierpnia 2023 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 31 lipca 2023 Sejny Parking przy Placu Św. Agaty 08:00 - 11:30 Ambulans
niedziela, 30 lipca 2023 Lipsk 08:30 - 12:00 Stacjonarna
niedziela, 30 lipca 2023 Zambrów Parafia Trójcy Przenajświętszej 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 30 lipca 2023 Tykocin 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 30 lipca 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 29 lipca 2023 Wasilków MOAK 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 29 lipca 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 28 lipca 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
środa, 26 lipca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 24 lipca 2023 Straż Pożarna Hajnówka 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 23 lipca 2023 Bobrówka OSP 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 20 lipca 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 17 lipca 2023 JW Łomża 08:30 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 17 lipca 2023 Augustów (Zdrojowa 3/5/7) 09:00 - 14:30 Ambulans
niedziela, 16 lipca 2023 Szczepankowo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 lipca 2023 OSP Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 15 lipca 2023 Viking Point, Unikat i Jama-m Białystok ul. Zwycięstwa 10 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 12 lipca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 10 lipca 2023 Grajewo 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 10 lipca 2023 Sokółka Urząd Miasta 08:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 09 lipca 2023 Michałowo Pływalnia 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 09 lipca 2023 Jasionówka OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 09 lipca 2023 Suraż Parafia 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 lipca 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 08 lipca 2023 Suwałki Terenowy Oddział 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 07 lipca 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 06 lipca 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 06 lipca 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 05 lipca 2023 Puńsk Urząd Gminy 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 04 lipca 2023 Sejny Parking przy Placu Św. Agaty 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 04 lipca 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos Parking z drugiej strony budynku 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 03 lipca 2023 GOK Raczki 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 02 lipca 2023 GOK Boćki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 02 lipca 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 02 lipca 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 02 lipca 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 01 lipca 2023 RCKiK w Białystoku (Akcja przeniesiona z CH Atrium Biała)!!! 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 01 lipca 2023 Jedwabne (Urząd Miasta) 12:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 30 czerwca 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
środa, 28 czerwca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 25 czerwca 2023 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 25 czerwca 2023 Szepietowo Targi Rolnicze 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 25 czerwca 2023 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 czerwca 2023 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 24 czerwca 2023 Nowodworce (ul. Niemeńska - szklarnie) 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 24 czerwca 2023 Decathlon Białystok Al Jana Pawła II 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 23 czerwca 2023 Czarna Białostocka ul Torowa 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 22 czerwca 2023 18 Pułk Rozpoznawczy ul. Kawaleryjska 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 20 czerwca 2023 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 18 czerwca 2023 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 18 czerwca 2023 Łomża Parafia pw Bożego Ciała 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 18 czerwca 2023 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 18 czerwca 2023 Hodyszewo Parafia 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 18 czerwca 2023 Trzcianne GOK 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 17 czerwca 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 17 czerwca 2023 Szumowo GOK 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 16 czerwca 2023 Augustów ul. Hoża 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 16 czerwca 2023 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 15 czerwca 2023 Czyżew Duży Rynek 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 15 czerwca 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 14 czerwca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 13 czerwca 2023 Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB WAMPIRIADA 08:30 - 14:00 Stacjonarna
poniedziałek, 12 czerwca 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 czerwca 2023 Hajnowski Dom Kultury 13:30 - 16:00 Ambulans
niedziela, 11 czerwca 2023 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 11 czerwca 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 10 czerwca 2023 MOTOKROPLA Zambrów - Miejski Ośrodek Kultury ul. Wyszyńskiego 2A 10:00 - 15:00 Ambulans
środa, 07 czerwca 2023 Wydział Filologiczny UwB 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 06 czerwca 2023 Internat ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach 08:00 - 11:00 Stacjonarna
wtorek, 06 czerwca 2023 Areszt Śledczy w Hajnówce 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 06 czerwca 2023 Wydział Prawa UwB 09:00 - 14:00 Stacjonarna
wtorek, 06 czerwca 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos Parking z drugiej strony budynku 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 05 czerwca 2023 Starostwo Powiatowe w Sokółce 08:00 - 15:00 Ambulans
poniedziałek, 05 czerwca 2023 Kampus Uniwersytetu w Białymstoku 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 04 czerwca 2023 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 04 czerwca 2023 Motoserce Ciechanowiec 10:00 - 15:00 Stacjonarna
niedziela, 04 czerwca 2023 Stadion Miejski w Białymstoku 10:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 04 czerwca 2023 Dobrzyniewo Fabryczne (ul. Królewska) 10:00 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 04 czerwca 2023 Dom Kultury w Choroszczy 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 03 czerwca 2023 Siedziba Oddziału w Suwałkach 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 03 czerwca 2023 Siedziba RCKiK w Białymstoku 09:00 - 15:00 Stacjonarna
piątek, 02 czerwca 2023 Augustów (Rynek) 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 02 czerwca 2023 Kulesze Kościelne 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 01 czerwca 2023 Straż Graniczna Czeremcha - zmiana terminu na 22 czerwca! 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 01 czerwca 2023 Zambrów 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 31 maja 2023 Euroregionalne Centrum Farmacji 09:00 - 14:00 Stacjonarna
wtorek, 30 maja 2023 Wydział Inżynierii Zarządzania PB 09:00 - 14:00 Ambulans
poniedziałek, 29 maja 2023 Szkoła Policealna Województwa Podlaskiego w Białymstoku 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 28 maja 2023 Parafia św. Trójcy w Zambrowie 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 28 maja 2023 Mikicin 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 maja 2023 Tykocin 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 28 maja 2023 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 27 maja 2023 Rynek Kościuszki w Białymstoku 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 26 maja 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 24 maja 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 24 maja 2023 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB, ul. Szpitalna 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 23 maja 2023 Wydział Mechaniczny PB WAMPIRIADA 08:30 - 14:00 Stacjonarna
poniedziałek, 22 maja 2023 Wydział Nauk o Edukacji UwB ul. Świerkowa WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 21 maja 2023 Szczepankowo Parafia 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 21 maja 2023 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 maja 2023 OSP Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 20 maja 2023 Łomża Rynek -- MOTOSERCE 10:30 - 17:00 Ambulans
sobota, 20 maja 2023 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 19 maja 2023 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 19 maja 2023 Hotel Podlasie - ul. 42 Pułku Piechoty 6 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 18 maja 2023 Zambrów 08:30 - 13:00 Ambulans
wtorek, 16 maja 2023 Budimex (ul. Borsucza - przy Starostwie Powiatowym) 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 14 maja 2023 MOSiR Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 maja 2023 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 14 maja 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 13 maja 2023 Targowisko Kawaleryjska w Białymstoku 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 10 maja 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 09 maja 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 08 maja 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 07 maja 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 07 maja 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 07 maja 2023 Rosochate Kościelne Remiza 08:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 07 maja 2023 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 maja 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 04 maja 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 03 maja 2023 Park Miejski w Hajnówce 12:30 - 15:00 Ambulans
niedziela, 30 kwietnia 2023 Jaświły Fantazja - Zlot Motocyklowy 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 30 kwietnia 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 27 kwietnia 2023 Czarna Białostocka ul Torowa 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 26 kwietnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 24 kwietnia 2023 ZDZ Wysokie Mazowieckie 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 23 kwietnia 2023 Wyszki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 kwietnia 2023 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 23 kwietnia 2023 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 23 kwietnia 2023 GOK Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 22 kwietnia 2023 Giełda Rolno-Towarowa ul. Andersa 08:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 21 kwietnia 2023 Ostrożany 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 21 kwietnia 2023 Augustów (Rynek) 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 20 kwietnia 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 18 kwietnia 2023 Drohiczyn GOK 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 16 kwietnia 2023 Parafia pw Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 kwietnia 2023 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 kwietnia 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 15 kwietnia 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 14 kwietnia 2023 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 14 kwietnia 2023 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 12 kwietnia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 06 kwietnia 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 05 kwietnia 2023 Straż Pożarna Hajnówka 08:00 - 12:00 Stacjonarna
wtorek, 04 kwietnia 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 03 kwietnia 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 02 kwietnia 2023 Parafia pw Trójcy Świętej - Zambrów 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 02 kwietnia 2023 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 02 kwietnia 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 31 marca 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 28 marca 2023 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 26 marca 2023 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 26 marca 2023 Tykocin 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 26 marca 2023 Dolistowo 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 26 marca 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 25 marca 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 22 marca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 19 marca 2023 Szczepankowo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 19 marca 2023 Jasionówka 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 marca 2023 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 17 marca 2023 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 16 marca 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 13 marca 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 marca 2023 Michałowo Pływalnia 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 12 marca 2023 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 12 marca 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 12 marca 2023 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 11 marca 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 10 marca 2023 CrossFit Białystok ul. Sosabowskiego 17:00 - 22:00 Ambulans
środa, 08 marca 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 07 marca 2023 Technikum Leśne w Białowieży 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 07 marca 2023 Dąbrowa Białostocka Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 05 marca 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 marca 2023 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 02 marca 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 26 lutego 2023 Targowisko Kawaleryjska w Białymstoku 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 lutego 2023 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 26 lutego 2023 Trzcianne GOK 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 26 lutego 2023 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 24 lutego 2023 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 23 lutego 2023 Czarna Białostocka ul Torowa 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 22 lutego 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 19 lutego 2023 Wyszki GOK 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 19 lutego 2023 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 19 lutego 2023 Dobrzyniewo Fabryczne ul Królewska 3 09:40 - 14:30 Stacjonarna
piątek, 17 lutego 2023 Augustów - ODWOŁANA! 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 16 lutego 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 14 lutego 2023 Wysokie Mazowieckie ZSZ ul. Jagiellońska 4 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 13 lutego 2023 Kowale Oleckie - Przychodnia 08:00 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 13 lutego 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 13 lutego 2023 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 lutego 2023 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 lutego 2023 Parafia Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 lutego 2023 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 12 lutego 2023 Hodyszewo (ul. Platonoffa 40) 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 11 lutego 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 10 lutego 2023 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 09 lutego 2023 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
środa, 08 lutego 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 08 lutego 2023 Siemiatycze 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 07 lutego 2023 Dąbrowa Białostocka Kino "Lotos" 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 07 lutego 2023 Centrum Kształcenia Rolniczego Sejny 08:00 - 11:30 Stacjonarna
niedziela, 05 lutego 2023 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 lutego 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 lutego 2023 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 05 lutego 2023 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 05 lutego 2023 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 05 lutego 2023 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 04 lutego 2023 TO Suwałki ul. Szpitalna 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 04 lutego 2023 CH Atrium Biała Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 03 lutego 2023 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 02 lutego 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 30 stycznia 2023 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 29 stycznia 2023 Parafia św. Trójcy w Zambrowie 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 29 stycznia 2023 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 29 stycznia 2023 Rynek Kościuszki WOŚP 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 27 stycznia 2023 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 26 stycznia 2023 Straż Pożarna w Hajnówce 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 25 stycznia 2023 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 22 stycznia 2023 Szczepankowo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 22 stycznia 2023 Tykocin - Żłobek, ul. Szkolna 1 09:00 - 13:15 Stacjonarna
niedziela, 22 stycznia 2023 Brzozowa OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 20 stycznia 2023 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:30 - 14:30 Ambulans
piątek, 20 stycznia 2023 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 20 stycznia 2023 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:30 - 14:30 Ambulans
czwartek, 19 stycznia 2023 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:30 - 13:30 Ambulans
środa, 18 stycznia 2023 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 16 stycznia 2023 Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku ul Tysiąclecia Państwa Polskiego 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 15 stycznia 2023 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 15 stycznia 2023 OSP Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 15 stycznia 2023 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 14 stycznia 2023 Terenowy Oddział w Suwałkach 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 13 stycznia 2023 Augustów (ul. Hoża) 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 13 stycznia 2023 Niećkowo 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 11 stycznia 2023 Siemiatycze 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 09 stycznia 2023 Grajewo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 08 stycznia 2023 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 stycznia 2023 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 05 stycznia 2023 Zambrów 08:30 - 13:30 Ambulans
wtorek, 03 stycznia 2023 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 28 grudnia 2022 Siemiatycze 08:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 22 grudnia 2022 Czarna Białostocka ul Torowa 08:30 - 12:30 Ambulans
niedziela, 18 grudnia 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 18 grudnia 2022 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 17 grudnia 2022 Śledź Pingwina Kino Forum Białystok 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 16 grudnia 2022 Augustów (ul. Hoża) 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 16 grudnia 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 15 grudnia 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 14 grudnia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 13 grudnia 2022 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 12 grudnia 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 grudnia 2022 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 11 grudnia 2022 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 11 grudnia 2022 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 11 grudnia 2022 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 10 grudnia 2022 Decathlon Białystok 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 09 grudnia 2022 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 09 grudnia 2022 ZST w Białymstoku (ul. Stołeczna) 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 08 grudnia 2022 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 08 grudnia 2022 ZSR w Janowie 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 07 grudnia 2022 I LO w Łomży 08:30 - 12:30 Stacjonarna
wtorek, 06 grudnia 2022 Dąbrowa Białostocka - Kino Lotos 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 grudnia 2022 Radziłów 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 grudnia 2022 Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 04 grudnia 2022 Dobrzyniewo Fabryczne (ul. Królewska) 09:40 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 04 grudnia 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 03 grudnia 2022 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 02 grudnia 2022 ZS w Ciechanowcu 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 02 grudnia 2022 Euroregionalne Centrum Farmacji 09:00 - 14:30 Stacjonarna
czwartek, 01 grudnia 2022 Jednostka Wojskowa w Łomży 08:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 01 grudnia 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 30 listopada 2022 Wydział Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB 08:30 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 29 listopada 2022 Wydział Inżynierii Zarządzania PB, ul. Ojca Tarasiuka 2 WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
poniedziałek, 28 listopada 2022 Komenda Miejska Policji w Białymstoku ul. Bema 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 28 listopada 2022 Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych UMB WAMPIRIADA ul. Mickiewicza 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 27 listopada 2022 Zambrów, Parafia Św. Trójcy 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 27 listopada 2022 Supraśl - Klasztor 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 27 listopada 2022 Tykocin Rynek 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 27 listopada 2022 Łapy Parafia pw Świętego Krzyża 08:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 26 listopada 2022 RCKiK w Białymstoku WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 25 listopada 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 25 listopada 2022 Wydział Prawa UwB WAMPIRIADA 09:00 - 14:40 Stacjonarna
czwartek, 24 listopada 2022 Wydział Nauk o Edukacji UwB ul. Świerkowa WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
środa, 23 listopada 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 23 listopada 2022 Wydział Filologiczny UwB, ul. Plac NZS 1 WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
wtorek, 22 listopada 2022 Wydział Mechaniczny PB, ul. Wiejska 45 C WAMPIRIADA 08:30 - 15:00 Stacjonarna
poniedziałek, 21 listopada 2022 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB, ul. Szpitalna 37 Wampiriada 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 20 listopada 2022 Szczepankowo Parafia 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 20 listopada 2022 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 20 listopada 2022 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 20 listopada 2022 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 19 listopada 2022 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 18 listopada 2022 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 17 listopada 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 14 listopada 2022 Kowale Oleckie 08:30 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 14 listopada 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 listopada 2022 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 listopada 2022 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 13 listopada 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 09 listopada 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 08 listopada 2022 Sejny 08:00 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 08 listopada 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 07 listopada 2022 ZS w Suchowoli 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 listopada 2022 OSP Rosochate Kościelne 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 listopada 2022 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 06 listopada 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 04 listopada 2022 Niećkowo 09:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 04 listopada 2022 Ostrożany 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 03 listopada 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 30 października 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 29 października 2022 Wasilków MOAK 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 28 października 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 26 października 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 24 października 2022 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 października 2022 GOK Boćki 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 23 października 2022 Parafia Bożego Ciała w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 23 października 2022 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 22 października 2022 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 21 października 2022 Augustów (ul. Hoża) 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 21 października 2022 XIV LO w Białymstoku 08:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 20 października 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 18 października 2022 ZS nr 2 w Grajewie 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 16 października 2022 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 16 października 2022 Czyżew 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 października 2022 Rynek Kościuszki (Dzień Papieski) 11:00 - 17:00 Ambulans
niedziela, 16 października 2022 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 14 października 2022 Czerwony Bór 08:30 - 14:00 Ambulans
czwartek, 13 października 2022 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 12 października 2022 Siemiatycze 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 10 października 2022 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 października 2022 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 09 października 2022 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 października 2022 OSP Szumowo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 09 października 2022 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
piątek, 07 października 2022 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 07 października 2022 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 06 października 2022 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 06 października 2022 Zambrów, ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 04 października 2022 Dąbrowa Białostocka ul gen. Sulika 4 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 04 października 2022 Sejny Centrum Kształcenia Rolniczego 08:00 - 11:30 Stacjonarna
niedziela, 02 października 2022 Jasionówka OSP 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 02 października 2022 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 12:30 Ambulans
sobota, 01 października 2022 Suwałki Terenowy Oddział ul. Szpitalna 60 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 01 października 2022 Białystok Giełda Rolno-Towarowa 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 30 września 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 30 września 2022 CH Atrium Biała Białystok 14:30 - 17:30 Ambulans
czwartek, 29 września 2022 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 28 września 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 26 września 2022 Sokółka (Urząd Miasta) 08:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 25 września 2022 Parafia Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 25 września 2022 Tykocin 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 25 września 2022 Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 września 2022 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 24 września 2022 Park Militarny w Białymstoku (ul. Węglowa) 11:00 - 16:00 Ambulans
środa, 21 września 2022 ZS w Ciechanowcu 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 21 września 2022 ZS Mechanicznych w Białymstoku 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 20 września 2022 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Sienkiewicza) 08:00 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 19 września 2022 Pisz 08:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 18 września 2022 Politechnika Białostocka Festyn 12:00 - 16:30 Ambulans
niedziela, 18 września 2022 Nowe Piekuty 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 18 września 2022 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 17 września 2022 Motoserce Politechnika Białostocka 09:00 - 16:00 Stacjonarna
piątek, 16 września 2022 Augustów Rynek Miejski 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 15 września 2022 Zambrów, ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 14 września 2022 Siemiatycze Starostwo 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 12 września 2022 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 września 2022 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 11 września 2022 Zambrów, ul. Parafia pw Św. Trójcy 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 11 września 2022 Mońki MOK, ul. Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 09 września 2022 Niećkowo - Szkoła 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 09 września 2022 Białystok ul Łąkowa 3 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 06 września 2022 Sejny Straż Pożarna 08:00 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 06 września 2022 Drohiczyn GOK 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 06 września 2022 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 września 2022 Jabłonka Kościelna Szkoła 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 04 września 2022 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 04 września 2022 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 04 września 2022 Kruszewo Festyn 11:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 03 września 2022 Sokółka Starostwo Powiatowe 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 02 września 2022 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:00 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 01 września 2022 Zambrów, ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 30 sierpnia 2022 Klub 18 Pułku Rozpoznawczego 10:00 - 17:00 Ambulans
niedziela, 28 sierpnia 2022 Ośrodek Treningowy Jagiellonii Białystok Elewatorska 4 11:00 - 17:00 Ambulans
niedziela, 28 sierpnia 2022 Miastkowo 08:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 28 sierpnia 2022 GOK Wyszki 13:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 28 sierpnia 2022 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 27 sierpnia 2022 Parafia Ducha Świętego w Zambrowie 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 27 sierpnia 2022 Atrium Biała 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 26 sierpnia 2022 Hampton by Hilton Białystok ul. Szymborskiej 10:00 - 17:00 Ambulans
piątek, 26 sierpnia 2022 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 24 sierpnia 2022 Siemiatycze 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 21 sierpnia 2022 Akademia Nauk Stosowanych w Łomży 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 sierpnia 2022 Parafia Bożego Ciała w Łomży 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 21 sierpnia 2022 Hodyszewo (ul. Platonoffa) 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 21 sierpnia 2022 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 20 sierpnia 2022 Atrium Biała 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 19 sierpnia 2022 Augustów (Rynek) 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 19 sierpnia 2022 Grabarka 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 18 sierpnia 2022 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 18 sierpnia 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 18 sierpnia 2022 Straż Pożarna Augustów 08:00 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 Park Miejski Hajnówka 12:00 - 15:30 Ambulans
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 Brańsk (lodziarnia) 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 sierpnia 2022 Zbójna 09:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 14 sierpnia 2022 GOK Boćki 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 14 sierpnia 2022 Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 14 sierpnia 2022 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 13 sierpnia 2022 Decathlon Białystok 09:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 13 sierpnia 2022 Klasztor Wigry 09:00 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 11 sierpnia 2022 Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
środa, 10 sierpnia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 00:00 Ambulans
niedziela, 07 sierpnia 2022 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 sierpnia 2022 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 07 sierpnia 2022 Rosochate Kościelne Remiza 08:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 07 sierpnia 2022 Choroszcz Jarmark Dominikański 11:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 06 sierpnia 2022 Białystok Atrium Biała 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 06 sierpnia 2022 Grajewo Al. Wojska Polskiego 72A 10:30 - 16:00 Ambulans
sobota, 06 sierpnia 2022 TO Suwałki ul. Szpitalna 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 05 sierpnia 2022 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 05 sierpnia 2022 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 04 sierpnia 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 04 sierpnia 2022 Czyżew Duży Rynek 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 03 sierpnia 2022 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 02 sierpnia 2022 Sejny Straż Pożarna 08:00 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 02 sierpnia 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 31 lipca 2022 Szczepankowo Parafia 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 31 lipca 2022 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 31 lipca 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 31 lipca 2022 Mikicin OSP/Szkoła gm Jaświły 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 30 lipca 2022 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 29 lipca 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 27 lipca 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 24 lipca 2022 Białystok Rynek Miejski 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 24 lipca 2022 Suwałki Parafia Św Kazimierza Królewicza 09:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 23 lipca 2022 Suwałki ul. Kościuszki - Park Konstytucji 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 22 lipca 2022 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 21 lipca 2022 Bargłów Kościelny Urząd Gminy 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 20 lipca 2022 Puńsk Urząd Gminy 08:30 - 12:00 Ambulans
środa, 20 lipca 2022 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 19 lipca 2022 Sejny Parking przy Synagodze 00:30 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 18 lipca 2022 Kowale Oleckie - Urząd Gminy 08:30 - 12:30 Ambulans
niedziela, 17 lipca 2022 Zambrów Parafia pw Świętej Trójcy 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 17 lipca 2022 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 16 lipca 2022 Augustów Sanatorium Uzdrowiskowe ul Zdrojowa 3/5/7 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 15 lipca 2022 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 13 lipca 2022 Siemiatycze 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 13 lipca 2022 Urząd Miasta Białystok (ul. Słonimska) 09:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 12 lipca 2022 Restauracja Lipcowy Ogród Białystok 09:00 - 14:00 Ambulans
poniedziałek, 11 lipca 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 lipca 2022 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 lipca 2022 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 10 lipca 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Ambulans
piątek, 08 lipca 2022 Gramy dla AUTentYZM Stadion Miejski w BIałymstoku 14:30 - 18:00 Ambulans
czwartek, 07 lipca 2022 Białystok Rynek Miejski 14:30 - 18:00 Ambulans
czwartek, 07 lipca 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 06 lipca 2022 Drohiczyn GOK 08:15 - 12:00 Ambulans
środa, 06 lipca 2022 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ul Sienkiewicza 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 05 lipca 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 03 lipca 2022 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 03 lipca 2022 Wizna Parafia 09:30 - 14:00 Ambulans
sobota, 02 lipca 2022 TO Suwałki ul. Szpitalna 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 02 lipca 2022 GOK Jedwabne 12:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 02 lipca 2022 CH Atrium Biała Białystok 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 01 lipca 2022 Kulesze Kościelne 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 26 czerwca 2022 Miastkowo Parafia 08:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 26 czerwca 2022 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 26 czerwca 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 25 czerwca 2022 Łomża Plac Niepodległości 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 24 czerwca 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
środa, 22 czerwca 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 19 czerwca 2022 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 19 czerwca 2022 Łomża Parafia Ciała Bożego 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 19 czerwca 2022 Radziłów Parafia 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 czerwca 2022 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 18 czerwca 2022 Hajnówka Stadion 09:30 - 13:00 Ambulans
sobota, 18 czerwca 2022 Białystok Rynek Kościuszki 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 15 czerwca 2022 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 13 czerwca 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 czerwca 2022 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 12 czerwca 2022 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 czerwca 2022 Zabłudów Parafia 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 12 czerwca 2022 Jasionówka Urząd Gminy 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 12 czerwca 2022 Mońki MOK, ul. Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 11 czerwca 2022 Motoserce Ciechanowiec 09:00 - 15:00 Ambulans
czwartek, 09 czerwca 2022 Czyżew Duży Rynek 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 08 czerwca 2022 ZSM Łomża 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 08 czerwca 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 07 czerwca 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 06 czerwca 2022 Łomża Wojskowe Centrum Rekrutacji 08:30 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 06 czerwca 2022 Wydział Prawa UwB Wampiriada 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 05 czerwca 2022 Hajnowski Dom Kultury 13:30 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 05 czerwca 2022 GOK Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 05 czerwca 2022 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 05 czerwca 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 04 czerwca 2022 Motoserce Zambrów (Szkoła Podstawowa nr 5) 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 04 czerwca 2022 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 03 czerwca 2022 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 03 czerwca 2022 Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 03 czerwca 2022 Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych 09:00 - 14:00 Stacjonarna
czwartek, 02 czerwca 2022 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 02 czerwca 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 01 czerwca 2022 Wydział Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB 08:30 - 15:00 Stacjonarna
niedziela, 29 maja 2022 Grajewo, Festyn OSP, Aleja Wojska Polskiego 72A 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 29 maja 2022 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 29 maja 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 29 maja 2022 Brzozowa OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 28 maja 2022 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 27 maja 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 26 maja 2022 Wydział Filologii UwB (WAMPIRIADA) Plan NZS 09:00 - 15:00 Stacjonarna
środa, 25 maja 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 25 maja 2022 Wydział Nauk o Edukacji UwB (WAMPIRIADA) ul. Świerkowa 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 24 maja 2022 Wydział Mechaniczny PB (WAMPIRIADA) 08:30 - 15:00 Stacjonarna
poniedziałek, 23 maja 2022 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB (WAMPIRIADA) Szpitalna 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 22 maja 2022 Zambrów (Parafia Św. Trójcy) 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 22 maja 2022 Hodyszewo (ul. Platonoffa) 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 22 maja 2022 GOK Krypono 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 21 maja 2022 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 20 maja 2022 Dom Kultury w Augustowie (ul. Hoża) 08:00 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 19 maja 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 17 maja 2022 Drohiczyn 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 17 maja 2022 PZU Białystok (ul. Myśliwska 14) 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 16 maja 2022 Pisz - Plac Daszyńskiego 08:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 15 maja 2022 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 15 maja 2022 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 14 maja 2022 Szczuczyn 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 14 maja 2022 MOAK Wasilków ul Żurawia 13 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 11 maja 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 10 maja 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 09 maja 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 08 maja 2022 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 08 maja 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 maja 2022 Rosochate Kościelne Remiza 08:30 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 07 maja 2022 Motoserce - Łomża - Pływalnia Miejska w Łomży 10:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 05 maja 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 01 maja 2022 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 29 kwietnia 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 27 kwietnia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 27 kwietnia 2022 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 12:30 Stacjonarna
poniedziałek, 25 kwietnia 2022 Kowale Oleckie - Przychodnia 08:00 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 25 kwietnia 2022 Sokółka Starostwo Powiatowe 08:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 24 kwietnia 2022 Parafia Bożego Ciała w Łomży 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 24 kwietnia 2022 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 24 kwietnia 2022 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 24 kwietnia 2022 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 23 kwietnia 2022 Atrium Biała 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 22 kwietnia 2022 Dom Kultury w Augustowie (ul. Hoża) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 21 kwietnia 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 14 kwietnia 2022 Czarna Białostocka ul Torowa 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 13 kwietnia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 13 kwietnia 2022 XIV LO w Białymstoku 08:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 12 kwietnia 2022 Marianowo 08:30 - 12:00 Ambulans
wtorek, 12 kwietnia 2022 SP ZOZ MSWiA w Białymstoku, budynek A 08:30 - 13:30 Stacjonarna
wtorek, 12 kwietnia 2022 Bargłów Kościelny 08:15 - 12:00 Stacjonarna
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 Grajewo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 kwietnia 2022 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 10 kwietnia 2022 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 10 kwietnia 2022 Radziłów 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 kwietnia 2022 Mońki Mickiewicza 18 Straż Pozarna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
piątek, 08 kwietnia 2022 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 08 kwietnia 2022 Wydział Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB 08:30 - 14:00 Stacjonarna
czwartek, 07 kwietnia 2022 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
czwartek, 07 kwietnia 2022 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 06 kwietnia 2022 Wojewodzin 09:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 05 kwietnia 2022 Sejny 08:00 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 05 kwietnia 2022 Dąbrowa Białostocka (ul. Sulika 1) 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 03 kwietnia 2022 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 03 kwietnia 2022 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 03 kwietnia 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 02 kwietnia 2022 Konwent Tatuażu (Klub Jard, ul. Wierzbowa) 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 01 kwietnia 2022 Dom Kultury w Augustowie (ul. Hoża) 08:00 - 11:00 Stacjonarna
środa, 30 marca 2022 ZS Weterynaryjnych w Łomży 08:30 - 12:30 Ambulans
niedziela, 27 marca 2022 Zambrów (Parafia) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 27 marca 2022 Tykocin 09:00 - 13:15 Ambulans
niedziela, 27 marca 2022 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 27 marca 2022 Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 26 marca 2022 Twarogi Lackie 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 25 marca 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 23 marca 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 20 marca 2022 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 20 marca 2022 Hodyszewo (ul. Platonoffa) 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 marca 2022 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 18 marca 2022 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 17 marca 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 14 marca 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 marca 2022 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 marca 2022 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 marca 2022 Jasionówka OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 13 marca 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
środa, 09 marca 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 06 marca 2022 GOK Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 06 marca 2022 OSP Szumowo 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 marca 2022 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 06 marca 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 05 marca 2022 Auchan Białystok (ul. Hetmańska) 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 04 marca 2022 Oddział Prewencji Policji w Białymstoku 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 04 marca 2022 ZS Niećkowo 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 03 marca 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 02 marca 2022 ZS w Ciechanowcu 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 01 marca 2022 Dąbrowa Białostocka ul. Sulika 1 09:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 27 lutego 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 12:30 Stacjonarna
sobota, 26 lutego 2022 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 25 lutego 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 25 lutego 2022 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 23 lutego 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 lutego 2022 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 20 lutego 2022 Łomża Parafia pw Bożego Ciała 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 20 lutego 2022 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 20 lutego 2022 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 19 lutego 2022 Sokółka Liceum ul. Mickiewicza 11 10:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 18 lutego 2022 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 17 lutego 2022 Czarna Białostocka 08:30 - 12:00 Ambulans
czwartek, 17 lutego 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 16 lutego 2022 Drohiczyn GOK 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 14 lutego 2022 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 lutego 2022 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 lutego 2022 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 13 lutego 2022 GOK Krypno 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 13 lutego 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 12 lutego 2022 TO Suwałki ul. Szpitalna 08:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 11 lutego 2022 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 09 lutego 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 06 lutego 2022 Rosochate Kościelne OSP 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 lutego 2022 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 06 lutego 2022 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 lutego 2022 Łomża Centrum Katolickie 08:30 - 14:00 Ambulans
wtorek, 01 lutego 2022 Dąbrowa Białostocka ul gen. Sulika 4 09:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 30 stycznia 2022 Hajnowski Dom Kultury 10:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 30 stycznia 2022 Zambrów 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 30 stycznia 2022 Rynek Kościuszki WOŚP 10:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 30 stycznia 2022 Wysokie Mazowieckie WOŚP (ul. Białostocka 4) 10:00 - 15:30 Stacjonarna
niedziela, 30 stycznia 2022 Centrum Kultury w Tykocinie 09:00 - 13:15 Stacjonarna
piątek, 28 stycznia 2022 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 26 stycznia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 23 stycznia 2022 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 23 stycznia 2022 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 stycznia 2022 Dolistowo 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 21 stycznia 2022 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 20 stycznia 2022 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 stycznia 2022 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 16 stycznia 2022 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 16 stycznia 2022 Radziłów Parafia 08:00 - 13:30 Ambulans
piątek, 14 stycznia 2022 Niećkowo 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 13 stycznia 2022 Biuro Geodezji w Białymstoku (ul Pattona 8) 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 12 stycznia 2022 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 10 stycznia 2022 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 stycznia 2022 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 09 stycznia 2022 Mońki Białostocka 25 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 04 stycznia 2022 Dąbrowa Białostocka Sulika 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 02 stycznia 2022 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 22 grudnia 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 20 grudnia 2021 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 19 grudnia 2021 Łomża Parafia pw Bożego Ciała 10:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 19 grudnia 2021 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 19 grudnia 2021 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 18 grudnia 2021 Białystok Kawiarnia Fama ul Legionowa 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 17 grudnia 2021 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 16 grudnia 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 14 grudnia 2021 Sejny Straż Pożarna 08:30 - 11:30 Stacjonarna
poniedziałek, 13 grudnia 2021 Pisz - Plac Daszyńskiego 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 grudnia 2021 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 12 grudnia 2021 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 grudnia 2021 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 12 grudnia 2021 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
czwartek, 09 grudnia 2021 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 08 grudnia 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 07 grudnia 2021 Dąbrowa Białostocka - Stadion ul Sulika 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 06 grudnia 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 grudnia 2021 Zambrów Parafia pw Świętej Trójcy 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 05 grudnia 2021 Choroszcz GOK Plac Brodowicza 1 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 grudnia 2021 OSP Brzozowa 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 04 grudnia 2021 Suwałki Terenowy Oddział 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 04 grudnia 2021 Decathlon Białystok Al Jana Pawła II 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 03 grudnia 2021 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 03 grudnia 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 02 grudnia 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 30 listopada 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 28 listopada 2021 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 listopada 2021 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 26 listopada 2021 Urząd Miasta w Kolnie 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 24 listopada 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 24 listopada 2021 WAMPIRIADA Wydział Prawa UwB 09:00 - 14:30 Ambulans
wtorek, 23 listopada 2021 WAMPIRIADA Policealna Szkoła Ochrony Zdrowia 09:00 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 22 listopada 2021 WAMPIRIADA Dom Studenta Nr 1 UMB, ul. Akademicka 3 09:00 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 21 listopada 2021 Szumowo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 listopada 2021 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 21 listopada 2021 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 20 listopada 2021 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 WAMPIRIADA 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 19 listopada 2021 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 19 listopada 2021 Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
czwartek, 18 listopada 2021 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 17 listopada 2021 PB Wydz Zarządzania ul. Ojca Tarasiuka 2 Kleosin WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
wtorek, 16 listopada 2021 PB Wydz. Budownictwa WAMPIRIADA 08:30 - 15:00 Stacjonarna
poniedziałek, 15 listopada 2021 18 Pułk Logistyczny - Łomża Al. Legionów 133 08:30 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 15 listopada 2021 UwB Wydz Filologiczny Plac NZS 1 WAMPIRIADA 09:00 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 14 listopada 2021 Wyszonki Kość OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 14 listopada 2021 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 listopada 2021 Mońki ul Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 10 listopada 2021 WAMPIRIADA PB Wydz Mechaniczny ul Wiejska 45C 08:30 - 15:00 Stacjonarna
środa, 10 listopada 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 09 listopada 2021 WAMPIRIADA UMB Wydz Nauk o Zdrowiu ul Szpitalna 37 09:00 - 14:00 Ambulans
poniedziałek, 08 listopada 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 07 listopada 2021 Rosochate Kościelne Remiza 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 07 listopada 2021 Choroszcz GOK 09:00 - 12:30 Ambulans
sobota, 06 listopada 2021 TO Suwałki ul. Szpitalna 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 06 listopada 2021 WAMPIRIADA RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 05 listopada 2021 Niećkowo 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 04 listopada 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 02 listopada 2021 Dąbrowa Białostocka - Stadion ul Sulika 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 31 października 2021 Wyszki Urząd Gminy 10:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 31 października 2021 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 29 października 2021 Urząd Miasta w Kolnie 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 28 października 2021 Augustów Straż Pożarna 08:30 - 11:30 Stacjonarna
środa, 27 października 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 26 października 2021 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 25 października 2021 Kowale Oleckie 08:00 - 11:30 Stacjonarna
niedziela, 24 października 2021 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 24 października 2021 Parafia pw Bożego Ciała Łomża 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 24 października 2021 Radziłów Parafia 08:00 - 13:30 Ambulans
piątek, 22 października 2021 Białystok Auto Fus Group (ul. Kleeberga 55) 12:00 - 15:30 Ambulans
piątek, 22 października 2021 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:00 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 21 października 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 20 października 2021 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ul Sienkiewicza 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 19 października 2021 Sejny Straż Pożarna 08:00 - 11:30 Stacjonarna
niedziela, 17 października 2021 Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 17 października 2021 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 17 października 2021 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
czwartek, 14 października 2021 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 13 października 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 12 października 2021 Grądy Woniecko 08:30 - 12:00 Ambulans
wtorek, 12 października 2021 ZS Wojewodzin 09:00 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 11 października 2021 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 października 2021 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 października 2021 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 10 października 2021 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 09 października 2021 TO Hajnówka (budynek) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
sobota, 09 października 2021 Wasilków MOAK 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 08 października 2021 Augustów (Dom Kultury, ul. Hoża) 08:00 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 07 października 2021 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 05 października 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 03 października 2021 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 03 października 2021 Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 03 października 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 02 października 2021 Narew - Plac Pronar za stacją paliw 12:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 02 października 2021 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 01 października 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 01 października 2021 ZS Mońki Ul Tysiąclecia Państwa Polskiego 15 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 30 września 2021 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
niedziela, 26 września 2021 Wysokie Mazowieckie MOK 10:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 26 września 2021 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 września 2021 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 24 września 2021 Urząd Miasta w Kolnie 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 22 września 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 września 2021 Parafia Św. Trójcy w Zambrowie 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 19 września 2021 Jabłoń Kościelna k Nowych Piekut 12:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 19 września 2021 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 19 września 2021 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 18 września 2021 MOTOSERCE w RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 15:00 Stacjonarna
piątek, 17 września 2021 Pisz - Rynek 08:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 16 września 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 13 września 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 września 2021 Jasionówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 12 września 2021 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 września 2021 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 11 września 2021 Terenowy Oddział w Hajnówce 08:00 - 12:00 Stacjonarna
środa, 08 września 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 07 września 2021 Sejny 08:30 - 12:00 Stacjonarna
wtorek, 07 września 2021 ZSZ Hajnówka 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 07 września 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 05 września 2021 Akcja odwołana - Kiermusy 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 05 września 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 04 września 2021 Decathlon 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 03 września 2021 Augustów (Dom Kultury, ul. Hoża) 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 03 września 2021 Starostwo w Łomży (ul. Kierzkowa) 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 02 września 2021 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 30 sierpnia 2021 Starostwo Powiatowe w Sokółce 08:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 29 sierpnia 2021 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 29 sierpnia 2021 Wyszki 13:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 29 sierpnia 2021 Hajnowski Dom Kultury 13:00 - 16:30 Ambulans
niedziela, 29 sierpnia 2021 Łapy 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 28 sierpnia 2021 Decathlon 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 27 sierpnia 2021 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 26 sierpnia 2021 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:30 Stacjonarna
środa, 25 sierpnia 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 22 sierpnia 2021 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 22 sierpnia 2021 Boćki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 22 sierpnia 2021 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 21 sierpnia 2021 Grajewskie Centrum Kultury 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 21 sierpnia 2021 Atrium Biała 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 20 sierpnia 2021 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 19 sierpnia 2021 Grabarka 08:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 19 sierpnia 2021 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 15 sierpnia 2021 Brańsk 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 15 sierpnia 2021 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 15 sierpnia 2021 Rosochate Kościelne (remiza) 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 15 sierpnia 2021 Suchowola (Kino) 10:00 - 15:00 Stacjonarna
sobota, 14 sierpnia 2021 Terenowy Oddział Hajnówce (siedziba) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
sobota, 14 sierpnia 2021 Grajewo (Parafia) 09:00 - 12:30 Ambulans
sobota, 14 sierpnia 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 13 sierpnia 2021 Areszt Śledczy Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 13 sierpnia 2021 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 12 sierpnia 2021 Czerwony Bór 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 12 sierpnia 2021 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 11 sierpnia 2021 Kulesze Kościelne 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 11 sierpnia 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 10 sierpnia 2021 Czyżew (Duży Rynek) 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 09 sierpnia 2021 Jedn. Wojskowa Łomża 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 09 sierpnia 2021 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 sierpnia 2021 Radziłów 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 sierpnia 2021 Mońki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 08 sierpnia 2021 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 sierpnia 2021 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 07 sierpnia 2021 TO Suwałki (siedziba Oddziału) 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 07 sierpnia 2021 Supraśl 10:30 - 16:00 Ambulans
piątek, 06 sierpnia 2021 Dom Kultury Augustów (ul. Hoża 2A) 08:30 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 06 sierpnia 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 05 sierpnia 2021 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 04 sierpnia 2021 Promostal Czarna Białostocka 08:30 - 14:00 Stacjonarna
wtorek, 03 sierpnia 2021 Sejny 08:00 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 03 sierpnia 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 09:00 - 14:30 Ambulans
niedziela, 01 sierpnia 2021 Dolistowo 09:00 - 12:30 Stacjonarna
niedziela, 01 sierpnia 2021 Augustów 09:00 - 14:30 Ambulans
niedziela, 01 sierpnia 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 30 lipca 2021 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 29 lipca 2021 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
środa, 28 lipca 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 26 lipca 2021 Sokółka Urząd Miasta 08:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 25 lipca 2021 Suwałki - Parafia pw Kazimierza Królewicza 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 25 lipca 2021 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 25 lipca 2021 Łapy Parafia Św Krzyża - Festyn Parafialny 10:00 - 17:30 Stacjonarna
sobota, 24 lipca 2021 Piątnica - Strzelnica 12:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 24 lipca 2021 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 24 lipca 2021 Bargłów - Parafia 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 23 lipca 2021 Raczki 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 22 lipca 2021 Augustów Straż Pożarna 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 21 lipca 2021 Puńsk 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 20 lipca 2021 Sejny 08:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 19 lipca 2021 Kowale Olecki 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 18 lipca 2021 Zambrów (Parafia Św. Trójcy) 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 18 lipca 2021 Lipsk 08:00 - 12:30 Stacjonarna
niedziela, 18 lipca 2021 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 18 lipca 2021 Mońki Białostocka 25 10:00 - 16:00 Stacjonarna
sobota, 17 lipca 2021 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 13:00 Ambulans
sobota, 17 lipca 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 16 lipca 2021 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:00 Ambulans
czwartek, 15 lipca 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 14 lipca 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 13 lipca 2021 Hotel Podlasie Białystok 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 12 lipca 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 lipca 2021 Narew Sala Katechetyczna przy Parafii 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 11 lipca 2021 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 11 lipca 2021 Zbójna 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 10 lipca 2021 TO Hajnówka ul doc Dowgirda 08:00 - 12:00 Stacjonarna
sobota, 10 lipca 2021 CH Atrium Biała Białystok 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 10 lipca 2021 Augustów Sanatorium Uzdrowiskowe ul Zdrojowa 3/5/7 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 10 lipca 2021 TO Hajnówka (budynek) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 08 lipca 2021 KWP Bialystok ul. Sienkiewicza 08:00 - 10:30 Ambulans
wtorek, 06 lipca 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 lipca 2021 Miastkowo 08:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 04 lipca 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 03 lipca 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 02 lipca 2021 Szepietowo 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 01 lipca 2021 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 28 czerwca 2021 Sokółka Starostwo Powiatowe 08:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 27 czerwca 2021 Wyszki Urząd Gminy 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 27 czerwca 2021 Nowe Piekuty Urząd gminy 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 27 czerwca 2021 Łapy Szkoła przy Parafii pw Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 26 czerwca 2021 Łomża Plac Niepodległości 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 26 czerwca 2021 Decathlon Białystok Al Jana Pawła II 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 25 czerwca 2021 Sokółka Punkt przy Szpitalu - Sikorskiego 40 07:00 - 10:00 Stacjonarna
piątek, 25 czerwca 2021 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 24 czerwca 2021 Sokółka Punkt przy Szpitalu - Sikorskiego 40 07:00 - 11:00 Stacjonarna
środa, 23 czerwca 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 czerwca 2021 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 20 czerwca 2021 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 20 czerwca 2021 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 20 czerwca 2021 Wasilków ul. Żurawia 12 09:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 19 czerwca 2021 RCKIK w Białymstoku Wampiriada 09:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 19 czerwca 2021 MOK Zambrów - MOTOSERCE 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 18 czerwca 2021 Augustów GOK ul Hoża 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 18 czerwca 2021 Grajewo Parafia 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 17 czerwca 2021 Sokółka Punkt przy Szpitalu - Sikorskiego 40 07:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 17 czerwca 2021 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 16 czerwca 2021 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 15 czerwca 2021 Czyżew 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 15 czerwca 2021 Opera i Filharmonia Podlaska 08:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 14 czerwca 2021 Sokółka Punkt przy Szpitalu - Sikorskiego 40 07:30 - 11:00 Stacjonarna
poniedziałek, 14 czerwca 2021 18 Pułk Logistyczny Łomża 08:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 14 czerwca 2021 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 czerwca 2021 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 13 czerwca 2021 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 czerwca 2021 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 13 czerwca 2021 Mońki MOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 13 czerwca 2021 Jablonka Kościelna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 13 czerwca 2021 Jablonka Kościelna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 12 czerwca 2021 Suwałki Terenowy Oddział 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 12 czerwca 2021 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
piątek, 11 czerwca 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 10 czerwca 2021 Czarna Białostocka 08:00 - 00:00 Ambulans
czwartek, 10 czerwca 2021 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 09 czerwca 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 08 czerwca 2021 Drohiczyn GOK 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 czerwca 2021 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 06 czerwca 2021 Brzozowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 czerwca 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 01 czerwca 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 30 maja 2021 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 30 maja 2021 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 30 maja 2021 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 29 maja 2021 Auchan (ul. Produkcyjna) 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 28 maja 2021 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 26 maja 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 22 maja 2021 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 21 maja 2021 Augustów Hoża GOK 08:30 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 20 maja 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 16 maja 2021 Goniądz OSP 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 15 maja 2021 Auchan ul Hetmańska Białystok 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 14 maja 2021 Kowale Oleckie - Przychodnia 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 14 maja 2021 Pisz - Rynek 08:00 - 14:00 Ambulans
środa, 12 maja 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 10 maja 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 09 maja 2021 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 09 maja 2021 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 09 maja 2021 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 08 maja 2021 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 08 maja 2021 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 06 maja 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 04 maja 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 02 maja 2021 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 30 kwietnia 2021 Decathlon Białystok Aleja Jana Pawła II 10:00 - 17:00 Ambulans
środa, 28 kwietnia 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 Sokółka Starostwo Powiatowe 08:00 - 15:00 Ambulans
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 Sokółka Starostwo Powiatowe 08:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 25 kwietnia 2021 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 25 kwietnia 2021 Radziłów (Parafia) 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 25 kwietnia 2021 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 25 kwietnia 2021 Łapy (Parafia pw. Świętego Krzyża) 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 24 kwietnia 2021 Grajewskie Centrum Kultury 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 23 kwietnia 2021 Kolno (Urząd Miejski) 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 18 kwietnia 2021 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 18 kwietnia 2021 Szczepankowo OSP 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 18 kwietnia 2021 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 17 kwietnia 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 16 kwietnia 2021 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 15 kwietnia 2021 Zambrów ul Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 14 kwietnia 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 13 kwietnia 2021 Sejny Straż Pożarna 08:30 - 11:00 Stacjonarna
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 kwietnia 2021 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 11 kwietnia 2021 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 kwietnia 2021 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 11 kwietnia 2021 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 11 kwietnia 2021 Choroszcz GOK 10:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 10 kwietnia 2021 CH Atrium Biała Białystok 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 10 kwietnia 2021 CH Atrium Biała Białystok 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 10 kwietnia 2021 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 10 kwietnia 2021 Dobrzyniewo Duże ul. Lipowa 129 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 09 kwietnia 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 08 kwietnia 2021 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
wtorek, 06 kwietnia 2021 WAMPIRIADA UMB Wydz Nauk o Zdrowiu ul Szpitalna 37 09:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 06 kwietnia 2021 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 01 kwietnia 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 30 marca 2021 Wysokie Mazowieckie (MOK) 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 28 marca 2021 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 28 marca 2021 OSP Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 marca 2021 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 27 marca 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 26 marca 2021 Kolno (Urząd Miejski) 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 25 marca 2021 SG Czeremcha 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 24 marca 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 marca 2021 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 21 marca 2021 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 20 marca 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 19 marca 2021 Augustów (ul. Hoża) 08:30 - 12:00 Stacjonarna
czwartek, 18 marca 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 marca 2021 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 14 marca 2021 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 marca 2021 Mońki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 10 marca 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 08 marca 2021 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 07 marca 2021 Jasionówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 07 marca 2021 Zambrów Parafia pw Świętej Trójcy 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 marca 2021 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 12:30 Ambulans
sobota, 06 marca 2021 TO Suwałki ul Szpitalna 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 05 marca 2021 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 05 marca 2021 Sokółka Szpital ul Sikorskiego 40 07:00 - 10:00 Stacjonarna
czwartek, 04 marca 2021 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 04 marca 2021 Sokółka Szpital ul Sikorskiego 40 07:00 - 10:00 Stacjonarna
wtorek, 02 marca 2021 Sejny - Aula w Budynku Straży Pożarnej 08:30 - 11:00 Stacjonarna
wtorek, 02 marca 2021 Dąbrowa Białostocka Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 01 marca 2021 Sokółka Szpital ul Sikorskiego 40 07:00 - 10:00 Stacjonarna
niedziela, 28 lutego 2021 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 28 lutego 2021 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
piątek, 26 lutego 2021 Kolno (Urząd Miejski) 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 26 lutego 2021 Drohiczyn 08:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 26 lutego 2021 Kowale Oleckie 08:30 - 11:30 Stacjonarna
środa, 24 lutego 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 lutego 2021 Boćki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 21 lutego 2021 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 21 lutego 2021 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 20 lutego 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 19 lutego 2021 Dom Kultury w Augustowie 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 19 lutego 2021 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 18 lutego 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 16 lutego 2021 Areszt Śledczy w Hajnówce 08:00 - 11:30 Ambulans
wtorek, 16 lutego 2021 Komenda Wojewódzka Policji 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 14 lutego 2021 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 14 lutego 2021 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 14 lutego 2021 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 14 lutego 2021 Mońki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 13 lutego 2021 Terenowy Oddział w Hajnówce ul Dowgirda 08:30 - 12:00 Stacjonarna
sobota, 13 lutego 2021 Grajewskie Centrum Kultury 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 11 lutego 2021 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 10 lutego 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 08 lutego 2021 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 07 lutego 2021 Jabłonka Kościelna 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 lutego 2021 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 lutego 2021 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 06 lutego 2021 Suwałki Terenowy Oddział 07:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 06 lutego 2021 Dobrzyniewo Duże (ul. Lipowa 129) 10:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 05 lutego 2021 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 05 lutego 2021 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 04 lutego 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 02 lutego 2021 Sejny Straż Pożarna 08:00 - 10:00 Stacjonarna
wtorek, 02 lutego 2021 Dąbrowa Białostocka ul Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 01 lutego 2021 Dąbrowa Białostocka ul gen. Sulika 4 09:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 01 lutego 2021 Dąbrowa Białostocka ul gen. Sulika 4 09:00 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 01 lutego 2021 Dąbrowa Białostocka ul gen. Sulika 4 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 31 stycznia 2021 Szczepankowo (pomieszczenie przy Parafii) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 31 stycznia 2021 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 31 stycznia 2021 Łapy Parafia Św Krzyża - Szkoła 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 30 stycznia 2021 RCKiK w Białymstoku (WOŚP) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 29 stycznia 2021 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 28 stycznia 2021 Wysokie Mazowieckie MOK ul Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 27 stycznia 2021 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 24 stycznia 2021 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 24 stycznia 2021 Radziłów Parafia 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 24 stycznia 2021 Dolistowo 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 22 stycznia 2021 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 22 stycznia 2021 Augustów Hoża GOK 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 21 stycznia 2021 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 stycznia 2021 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 stycznia 2021 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 16 stycznia 2021 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 16 stycznia 2021 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
środa, 13 stycznia 2021 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 11 stycznia 2021 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 10 stycznia 2021 Mońki 09:00 - 15:00 Stacjonarna
sobota, 09 stycznia 2021 Siedziba TO w Suwałkach 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 08 stycznia 2021 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 11:30 Ambulans
wtorek, 05 stycznia 2021 Sejny - Aula w Budynku Straży Pożarnej 08:15 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 05 stycznia 2021 Dąbrowa Białostocka Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 03 stycznia 2021 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 12:00 Ambulans
środa, 23 grudnia 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 grudnia 2020 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 20 grudnia 2020 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 20 grudnia 2020 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 19 grudnia 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 18 grudnia 2020 Augustów Hoża GOK 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 18 grudnia 2020 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 17 grudnia 2020 Czarna Białostocka 00:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 17 grudnia 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 16 grudnia 2020 Grądy Woniecko 08:30 - 12:00 Ambulans
wtorek, 15 grudnia 2020 Margo Worldwide (ul. Popiełuszki) 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 14 grudnia 2020 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 grudnia 2020 Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 13 grudnia 2020 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 13 grudnia 2020 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 grudnia 2020 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 13 grudnia 2020 Mońki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 12 grudnia 2020 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 12 grudnia 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
środa, 09 grudnia 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 grudnia 2020 Dobrzyniewo Duże ul Lipowa 129 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 06 grudnia 2020 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 grudnia 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 06 grudnia 2020 Choroszcz GOK 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 05 grudnia 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 04 grudnia 2020 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 04 grudnia 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 03 grudnia 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 03 grudnia 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 02 grudnia 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 01 grudnia 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 01 grudnia 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 30 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 29 listopada 2020 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 29 listopada 2020 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 29 listopada 2020 Łapy Parafia Św Krzyża - Szkoła 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 28 listopada 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 27 listopada 2020 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 27 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 26 listopada 2020 MOK Wysokie Mazowieckie 09:00 - 13:30 Stacjonarna
czwartek, 26 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 25 listopada 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 25 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 24 listopada 2020 Drohiczyn OSP 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 24 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 23 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 22 listopada 2020 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 22 listopada 2020 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 21 listopada 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 20 listopada 2020 Augustów Hoża GOK 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 20 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 19 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 19 listopada 2020 Zambrów 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 18 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 17 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 16 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 15 listopada 2020 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 14 listopada 2020 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
piątek, 13 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 12 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 10 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 09 listopada 2020 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 09 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 08 listopada 2020 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 listopada 2020 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 listopada 2020 Mońki 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 08 listopada 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 06 listopada 2020 Czerwony Bór 08:30 - 12:00 Ambulans
piątek, 06 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 05 listopada 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 05 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 04 listopada 2020 SG Czeremcha 08:00 - 11:30 Ambulans
środa, 04 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 03 listopada 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 03 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 02 listopada 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 30 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 30 października 2020 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 29 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 28 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 28 października 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 27 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 26 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 października 2020 Jaświły OSP 09:20 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 października 2020 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 25 października 2020 Boćki GOK 09:00 - 12:30 Stacjonarna
niedziela, 25 października 2020 Radziłów Parafia 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 24 października 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 23 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 22 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 22 października 2020 Czarna Białostocka Dom Kultury 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 21 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 20 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 19 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 18 października 2020 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 18 października 2020 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 18 października 2020 Wyszki UG 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 18 października 2020 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 18 października 2020 Trzcianne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 16 października 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 15 października 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 15 października 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 14 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 14 października 2020 Siemiatycze ul. Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 13 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 12 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 12 października 2020 Grajewo ul Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 11 października 2020 Parafia Bożego Ciała Łomża 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 11 października 2020 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 11 października 2020 Białystok Rynek Kościuszki Dzień Papieski 11:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 11 października 2020 Mońki - MOK ul Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 10 października 2020 Galeria Hajnówka 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 10 października 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 09 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 08 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 07 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 06 października 2020 Dąbrowa Białostocka ul Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 06 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 05 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 04 października 2020 Brzozowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 04 października 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 03 października 2020 Terenowy Oddział w Suwałkach 07:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 02 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 02 października 2020 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 01 października 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 01 października 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 30 września 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 30 września 2020 Wysokie Mazowieckie MOK ul Ludowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
środa, 30 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 29 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 28 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 27 września 2020 Pętowo 11:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 27 września 2020 Tykocin Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 27 września 2020 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 26 września 2020 Auchan Białystok (ul. Hetmańska) 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 25 września 2020 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 25 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 24 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 23 września 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 23 września 2020 Pisz Plac Daszyńskiego 08:00 - 14:00 Ambulans
środa, 23 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 22 września 2020 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ul Sienkiewicza 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 22 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 21 września 2020 Sokółka Urząd Gminy 08:00 - 16:00 Ambulans
poniedziałek, 21 września 2020 Parafia p.w. Bożego Ciała w Łomży (ul. Przykoszarowa 26) 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 20 września 2020 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 20 września 2020 Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 20 września 2020 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 20 września 2020 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 19 września 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 18 września 2020 ZSZ Hajnówka 08:00 - 12:00 Ambulans
piątek, 18 września 2020 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 18 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 17 września 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 17 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 16 września 2020 Drohiczyn 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 16 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 15 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 14 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 14 września 2020 Grajewo ul Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 września 2020 Michałowo Plac 11 listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 13 września 2020 Mońki - MOK ul Białostocka 25 09:00 - 16:00 Stacjonarna
sobota, 12 września 2020 Galeria Hajnówka 09:00 - 11:30 Ambulans
sobota, 12 września 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 11 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 10 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 09 września 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 09 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 08 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 07 września 2020 NIECZYNNE 00:00 - 00:00 Stacjonarna
niedziela, 06 września 2020 GOK Jasionówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 06 września 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 05 września 2020 Auchan Białystok (ul. Produkcyjna) 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 04 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 04 września 2020 Augustów ul. Hoża GOK 08:00 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 03 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 03 września 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 02 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 01 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 01 września 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 01 września 2020 Dąbrowa Białostocka Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 01 września 2020 Sejny Parking pod Synagogą 08:30 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 30 sierpnia 2020 Urząd Gminy Zbójna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 30 sierpnia 2020 Hajnowski Dom Kultury 13:00 - 16:30 Stacjonarna
niedziela, 30 sierpnia 2020 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 30 sierpnia 2020 Szepietowo 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 30 sierpnia 2020 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 29 sierpnia 2020 Decathlon Białystok 09:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 28 sierpnia 2020 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 28 sierpnia 2020 Wysokie Mazowieckie MOK ul Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 28 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 27 sierpnia 2020 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 27 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 26 sierpnia 2020 Siemiatycze ul. Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 26 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 25 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 24 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 sierpnia 2020 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 23 sierpnia 2020 Wyszki GOK 10:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 sierpnia 2020 Zabłudów Parafia 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 23 sierpnia 2020 Wyszonki kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 22 sierpnia 2020 RCKiK w Białymstoku (budynek) 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 21 sierpnia 2020 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 21 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 20 sierpnia 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 20 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 19 sierpnia 2020 Św. Góra Grabarka 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 19 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 18 sierpnia 2020 Komenda Policji Hajnówka (ul. Armii Krajowej) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 18 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 16 sierpnia 2020 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 16 sierpnia 2020 Suchowola 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 16 sierpnia 2020 Trzcianne 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 15 sierpnia 2020 Brańsk 09:00 - 14:30 Ambulans
sobota, 15 sierpnia 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 14 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 13 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 12 sierpnia 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 12 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 11 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 09 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 09 sierpnia 2020 Radziłłów - Parafia 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 sierpnia 2020 Rosochate Kościelne OSP 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 09 sierpnia 2020 Mońki Białostocka 25a 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 08 sierpnia 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 07 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 07 sierpnia 2020 Szczuczyn 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 06 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 06 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 06 sierpnia 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 05 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 05 sierpnia 2020 MOK Wysokie Mazowieckie 09:00 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 04 sierpnia 2020 Dąbrowa Białostocka Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 02 sierpnia 2020 OSP Bobrówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 02 sierpnia 2020 Choroszcz Parafia - Błonia 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 02 sierpnia 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 09:00 - 14:30 Ambulans
sobota, 01 sierpnia 2020 Grajewo parafia pw Trójcy Przenajświętszej 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 01 sierpnia 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 09:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 31 lipca 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 09:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 31 lipca 2020 Kolno Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 30 lipca 2020 Czyżew 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 29 lipca 2020 Urząd Miasta Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 29 lipca 2020 OSP Drohiczyn 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 lipca 2020 Suwałki Parafia Kazimierza Królewicza 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 lipca 2020 Goniądz - GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 26 lipca 2020 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 lipca 2020 Łapy - Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 25 lipca 2020 Lipsk Straż Pożarna 08:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 24 lipca 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 23 lipca 2020 Bargłów Kościelny SP 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 22 lipca 2020 Puńsk 08:00 - 12:30 Ambulans
środa, 22 lipca 2020 Siemiatycze Starostwo 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 21 lipca 2020 Sejny - Synagoga 08:30 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 20 lipca 2020 Raczki - Rynek 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 19 lipca 2020 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 19 lipca 2020 Parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach 07:45 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 lipca 2020 Mońki - Białostocka 25 09:00 - 16:00 Stacjonarna
sobota, 18 lipca 2020 RCKIK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 18 lipca 2020 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 17 lipca 2020 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 17 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 16 lipca 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 16 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Ambulans
środa, 15 lipca 2020 Pisz 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 15 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Ambulans
wtorek, 14 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 13 lipca 2020 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 13 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 lipca 2020 Miastkowo 08:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 12 lipca 2020 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 11 lipca 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
sobota, 11 lipca 2020 RCKiK w Białymstoku (siedziba) 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 10 lipca 2020 Sokółka (Urząd Miasta) 08:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 10 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 09 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 08 lipca 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 08 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 07 lipca 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 07 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 06 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 05 lipca 2020 Jasionówka 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 05 lipca 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 04 lipca 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 03 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 02 lipca 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 02 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 01 lipca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 30 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 29 czerwca 2020 Łapy 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 29 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 czerwca 2020 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 28 czerwca 2020 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 27 czerwca 2020 Decathlon Białystok (Aleja Jana Pawła II) 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 26 czerwca 2020 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 26 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 25 czerwca 2020 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 25 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 24 czerwca 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 24 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 23 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 22 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 21 czerwca 2020 Szczepankowo 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 21 czerwca 2020 Boćki gok 09:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 21 czerwca 2020 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 21 czerwca 2020 Trzcianne 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 21 czerwca 2020 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 20 czerwca 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 16:00 Stacjonarna
sobota, 20 czerwca 2020 Terenowy Oddział w Bielsku Podlaskim ul. Kleszczowska 1C 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 19 czerwca 2020 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 19 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 18 czerwca 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 18 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 17 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 16 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 15 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 14 czerwca 2020 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 14 czerwca 2020 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 14 czerwca 2020 Wyszki 10:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 13 czerwca 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 12 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 11 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 10 czerwca 2020 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 10 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 09 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 09 czerwca 2020 Drohiczyn 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 09 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 08 czerwca 2020 Grajewo 10:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 08 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 07 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 07 czerwca 2020 Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 07 czerwca 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 06 czerwca 2020 Zambrów (Szkoła Podstawowa nr 5) 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 06 czerwca 2020 Szepietowo 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 06 czerwca 2020 Terenowy Oddział w Bielsku Podlaskim 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 05 czerwca 2020 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 05 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 04 czerwca 2020 Czyżew 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 04 czerwca 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 04 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 03 czerwca 2020 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 03 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 02 czerwca 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 02 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 01 czerwca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 31 maja 2020 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 31 maja 2020 Tykocin 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 30 maja 2020 Decathlon Białystok (Aleja Jana Pawła II) 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 29 maja 2020 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 29 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 28 maja 2020 Wysokie Mazowieckie MOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 28 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 27 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 26 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 25 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 24 maja 2020 Dolistowo 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 23 maja 2020 TO Hajnówka ul. Dowgirda 7 08:00 - 11:30 Stacjonarna
sobota, 23 maja 2020 TO Bielsk Podlaski - ul. Kleszczelowska 1C 08:00 - 11:30 Stacjonarna
sobota, 23 maja 2020 RCKiK w Białymstoku Skłodowskiej 23 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 22 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 21 maja 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 21 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 20 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 19 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 18 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 17 maja 2020 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 maja 2020 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 17 maja 2020 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 17 maja 2020 Radziłów 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 16 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 16 maja 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 14:00 Stacjonarna
piątek, 15 maja 2020 Augustów ul Hoża Dom Kultury 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 15 maja 2020 Pisz Plac Daszynskiego 08:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 15 maja 2020 Augustów (ul. Hoża) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 15 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 14 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 13 maja 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 13 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 12 maja 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 12 maja 2020 Wysokie Mazowieckie MOK ul. Ludowa 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 12 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 11 maja 2020 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 11 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 10 maja 2020 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 10 maja 2020 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 09 maja 2020 Budynek Terenowego Oddziału w Bielsku Podlaskim 08:00 - 11:30 Stacjonarna
sobota, 09 maja 2020 Budynek Terenowego Oddziału w Hajnówce 08:00 - 11:30 Stacjonarna
sobota, 09 maja 2020 Budynek RCKiK w Białymstoku 09:00 - 16:00 Stacjonarna
piątek, 08 maja 2020 Augustów (ul. Hoża) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
piątek, 08 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 07 maja 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 07 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 06 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 05 maja 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 05 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 04 maja 2020 Wysokie Mazowieckie 08:30 - 15:00 Ambulans
poniedziałek, 04 maja 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 03 maja 2020 Jabłoń Kościelna 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 03 maja 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 01 maja 2020 Trzcianne 10:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 30 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 29 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 28 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 27 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 24 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 23 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 22 kwietnia 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 22 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 21 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 20 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 17 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 16 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 15 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 14 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 10 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 09 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 08 kwietnia 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 09:00 - 14:30 Ambulans
środa, 08 kwietnia 2020 Siemiatycze ul. Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 08 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 07 kwietnia 2020 Dąbrowa Białostocka ul. Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
wtorek, 07 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 05 kwietnia 2020 TO Bielsk Podlaski ul Kleszczelowska 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 05 kwietnia 2020 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 04 kwietnia 2020 Grajewo Parafia pw Trójcy Przenajświętszej 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 03 kwietnia 2020 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 03 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 02 kwietnia 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 02 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 01 kwietnia 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
wtorek, 31 marca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 30 marca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 29 marca 2020 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 29 marca 2020 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 29 marca 2020 Łapy Parafia pw Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 28 marca 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 16:00 Stacjonarna
piątek, 27 marca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 27 marca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarow 07:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 27 marca 2020 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 26 marca 2020 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
środa, 25 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
środa, 25 marca 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 24 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 23 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 22 marca 2020 OSP Brzozowo k Jaświł 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 22 marca 2020 Parafia pw Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 21 marca 2020 RCKiK w Białymstoku 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 20 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 20 marca 2020 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 19 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 19 marca 2020 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 18 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
wtorek, 17 marca 2020 Galeria Łomża ul. Piłsudskiego 14a 07:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 15 marca 2020 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 15 marca 2020 Jabłonka Kościelna Szkoła Podstawowa 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 15 marca 2020 Michałowo - Plac 11 Listopada 10:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 14 marca 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 13 marca 2020 Wysokie Mazowieckie MOK ul Ludowa 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 11 marca 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 09 marca 2020 Grajewo ul Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 marca 2020 Suwałki Parafia pw. Św. Kazimierza Królewicza 07:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 08 marca 2020 Mońki ul. Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 marca 2020 Wyszki Urząd Gminy 09:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 06 marca 2020 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:00 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 06 marca 2020 Niećkowo 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 06 marca 2020 UMB Dom Studenta ul. Akademicka 09:00 - 15:00 Stacjonarna
czwartek, 05 marca 2020 PB Wydział Zarządzania Wampiriada 09:00 - 15:00 Stacjonarna
czwartek, 05 marca 2020 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 04 marca 2020 Wydział Budownictwa PB Wampiriada 08:30 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 03 marca 2020 Sejny ZSR Internat 08:00 - 11:30 Ambulans
wtorek, 03 marca 2020 Wydział Prawa UwB Wampiriada 09:00 - 14:30 Stacjonarna
wtorek, 03 marca 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 01 marca 2020 Wyszonki Kościelne 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 01 marca 2020 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 29 lutego 2020 Białystok Rynek Miejski 10:00 - 17:00 Ambulans
piątek, 28 lutego 2020 Kolno Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 28 lutego 2020 SPWP ul. Ogrodowa "Wampiriada" 09:00 - 13:30 Stacjonarna
czwartek, 27 lutego 2020 Narewka SG 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 27 lutego 2020 Wydział Mechaniczny PB ul Wiejska "Wampiriada" 08:30 - 15:30 Stacjonarna
środa, 26 lutego 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 26 lutego 2020 Kampus UwB "Wampiriada" 09:00 - 14:30 Ambulans
wtorek, 25 lutego 2020 Komenda Miejska Policji w Białymstoku ul. Bema 08:00 - 12:00 Ambulans
wtorek, 25 lutego 2020 Wydział Filologiczny UwB Plac Uniwersytecki "Wampiriada" 09:00 - 15:00 Stacjonarna
sobota, 22 lutego 2020 Rynek Kościuszki w Białymstoku (Wampiriada) 10:00 - 16:30 Ambulans
piątek, 21 lutego 2020 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 20 lutego 2020 Ostrożany 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 20 lutego 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 19 lutego 2020 ZSZ Wysokie Mazowieckie 09:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 18 lutego 2020 Straż Pożarna w Białymstoku (ul. Warszawska) 08:00 - 12:00 Stacjonarna
niedziela, 16 lutego 2020 OSP Brańsk 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 16 lutego 2020 Zabłudów 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 lutego 2020 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 16 lutego 2020 Dobrzyniewo Fabryczne 09:40 - 14:30 Stacjonarna
piątek, 14 lutego 2020 Kowale Oleckie 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 13 lutego 2020 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 12 lutego 2020 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 10 lutego 2020 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 09 lutego 2020 GOK Boćki 09:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 09 lutego 2020 Mońki 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 09 lutego 2020 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 08 lutego 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 11:30 Ambulans
piątek, 07 lutego 2020 Augustów ul Hoża 08:00 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 06 lutego 2020 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 04 lutego 2020 Sejny - Internat ZS w Sejnach 08:30 - 11:00 Stacjonarna
wtorek, 04 lutego 2020 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 02 lutego 2020 Choroszcz 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 31 stycznia 2020 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 26 stycznia 2020 Tykocin - Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 stycznia 2020 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:30 Stacjonarna
środa, 22 stycznia 2020 SIemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 stycznia 2020 Jabłonka Kościelna - Szkoła 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 19 stycznia 2020 Michałowo 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 19 stycznia 2020 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 17 stycznia 2020 Augustów Dom Kultury ul. Hoża 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 16 stycznia 2020 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 14 stycznia 2020 Wysokie Mazowieckie LO 09:00 - 13:00 Stacjonarna
poniedziałek, 13 stycznia 2020 Grajewo, Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 12 stycznia 2020 Mońki 09:00 - 15:00 Stacjonarna
niedziela, 12 stycznia 2020 Parafia Św Ducha w Zambrowie 09:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 stycznia 2020 WOŚP Białystok - Rynek Miejski 10:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 11 stycznia 2020 Sonarol Jeziorko k. Łomży, ul. Przemysłowa 40 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 11 stycznia 2020 Jedwabne - Szkoła 07:30 - 14:30 Ambulans
sobota, 11 stycznia 2020 Galeria Hajnówka 08:00 - 12:00 Ambulans
środa, 08 stycznia 2020 Siemiatycze Starostwo 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 07 stycznia 2020 Dąbrowa Białostocka ul. Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 05 stycznia 2020 Wyszonki Kościelne OSP 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 05 stycznia 2020 Choroszcz - Plac Brodowicza 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 02 stycznia 2020 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 29 grudnia 2019 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 22 grudnia 2019 OSP Jaświły 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 20 grudnia 2019 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 20 grudnia 2019 Augustów Dm Kultury (Rynek Zygmunta Augusta) 08:30 - 12:30 Stacjonarna
czwartek, 19 grudnia 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 15 grudnia 2019 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 15 grudnia 2019 Centrum Katolickie Łomża 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 15 grudnia 2019 Zabłudów - Parafia 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 15 grudnia 2019 Białystok Rynek Kościuszki PKO BP 10:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 15 grudnia 2019 Trzcianne GOK 10:00 - 14:00 Stacjonarna
czwartek, 12 grudnia 2019 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 11 grudnia 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 09 grudnia 2019 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 08 grudnia 2019 Boćki - GOK 09:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 08 grudnia 2019 Dobrzyniewo Fabryczne ul. Królewska 09:40 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 08 grudnia 2019 Mońki ul. Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 07 grudnia 2019 Decathlon Białystok al Jana Pawła 09:00 - 17:00 Ambulans
czwartek, 05 grudnia 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 03 grudnia 2019 Dąbrowa Białostocka ul. Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 01 grudnia 2019 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 29 listopada 2019 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 27 listopada 2019 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 24 listopada 2019 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 24 listopada 2019 Łapy 08:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 24 listopada 2019 Supraśl (ul. Klasztorna) 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 21 listopada 2019 Białystok Straż Pożarna ul. Warszawska 08:00 - 11:45 Ambulans
czwartek, 21 listopada 2019 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 19 listopada 2019 Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 18 listopada 2019 ZS w Suchowoli 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 listopada 2019 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 17 listopada 2019 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 17 listopada 2019 Michałowo Plac 11 Listopada 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 16 listopada 2019 Gródek Urząd Gminy 09:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 16 listopada 2019 Terenowy Oddział w Bielsku Podlaskim 08:00 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 15 listopada 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 15 listopada 2019 Wysokie Mazowieckie Urząd Miasta 09:00 - 13:00 Stacjonarna
środa, 13 listopada 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 listopada 2019 Piątnica - Strzelnica 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 10 listopada 2019 Rosochate Kościelne Szkoła 08:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 10 listopada 2019 Wyszonki Kościelne Parafia 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 10 listopada 2019 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 09 listopada 2019 Rynek Miejski w Białymstoku 09:30 - 17:00 Ambulans
piątek, 08 listopada 2019 Augustów Dom Kultury ul Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
piątek, 08 listopada 2019 ZS w Niećkowie 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 08 listopada 2019 Wydział Filologiczny UwB 09:00 - 15:00 Stacjonarna
czwartek, 07 listopada 2019 Wydział Nauk o Edukacji UwB (dawniej Wydział Pedagogiki i Psychologii) 09:00 - 15:00 Stacjonarna
czwartek, 07 listopada 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 06 listopada 2019 Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 05 listopada 2019 UMB Pałac Branickich 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 05 listopada 2019 Dąbrowa Białostocka ul. Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 04 listopada 2019 Kampus UwB ul. Ciołkowskiego 09:00 - 14:30 Ambulans
poniedziałek, 04 listopada 2019 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 03 listopada 2019 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 31 października 2019 Wampiriada z Danwood, ul. Brańska 132, Bielsk Podlaski 08:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 31 października 2019 Wampiriada z Danwood, ul. Ciołkowskiego 2/ 2A Białystok, (Plac przy budynku A) 08:00 - 14:00 Ambulans
środa, 30 października 2019 Zespół Szkół w Michałowie 09:00 - 11:30 Ambulans
środa, 30 października 2019 PB Wydział Zarządzania Kleosin ul. Ojca Tarasiuka 09:00 - 14:30 Stacjonarna
środa, 30 października 2019 Szkoła Policealna Województwa Podlaskiego ul. Ogrodowa 09:00 - 14:00 Stacjonarna
wtorek, 29 października 2019 Wydz Budownictwa PB 08:30 - 15:00 Stacjonarna
poniedziałek, 28 października 2019 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB ul Szpitalna 09:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 27 października 2019 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 27 października 2019 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 27 października 2019 Białystok Rynek Miejski 09:30 - 17:00 Ambulans
piątek, 25 października 2019 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
środa, 23 października 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 października 2019 Wyszki Urząd Gminy 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 20 października 2019 Centrum Katolickie Łomża 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 20 października 2019 Radziłłów Parafia 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 18 października 2019 Augustów, Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:00 Ambulans
czwartek, 17 października 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 14 października 2019 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 13 października 2019 Białystok Rynek Dni Papieskie 11:00 - 17:00 Ambulans
niedziela, 13 października 2019 Hajnówka Dom Kultury 09:30 - 13:30 Ambulans
sobota, 12 października 2019 Grajewo par Trójcy Przenajświętszej 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 11 października 2019 Komenda Miejska Policji w Białymstoku ul Bema 08:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 10 października 2019 Czarna Białostocka 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 09 października 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 06 października 2019 Choroszcz Plac Brodowicza 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 06 października 2019 Mońki ul. Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 04 października 2019 Augustów Dom Kulturym ul. Hoża 08:30 - 11:00 Stacjonarna
czwartek, 03 października 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 01 października 2019 SG Narewka 08:30 - 12:00 Ambulans
wtorek, 01 października 2019 Sejny - Internat ZSR, 08:30 - 12:30 Stacjonarna
wtorek, 01 października 2019 Dąbrowa Białostocka ul Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 29 września 2019 Łapy Parafia Św. Krzyża 08:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 28 września 2019 Ruda k. Knyszyna - Festyn 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 28 września 2019 CH ALFA Białystok 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 27 września 2019 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 26 września 2019 Zespół Szkół w Ciechanowcu 08:00 - 12:30 Stacjonarna
środa, 25 września 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 24 września 2019 Rudka - ZSR 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 22 września 2019 Michałowo 10:00 - 00:00 Ambulans
niedziela, 22 września 2019 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 22 września 2019 Dobrzyniewo Fabryczne ul. Królewska 09:40 - 14:30 Ambulans
niedziela, 22 września 2019 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 21 września 2019 Bielsk Podlaski Ratusz 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 21 września 2019 MootoShow Suwałki - Lotnisko 09:30 - 15:00 Ambulans
piątek, 20 września 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:00 Ambulans
czwartek, 19 września 2019 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 15 września 2019 Park Miejski Hajnówka 14:30 - 17:30 Ambulans
niedziela, 15 września 2019 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 15 września 2019 Wyszonki Kościelne 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 14 września 2019 Białystok Rynek Miejski 09:00 - 16:00 Ambulans
środa, 11 września 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 09:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 09 września 2019 Grajewo ul. Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 08 września 2019 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 08 września 2019 Białystok Rynek Miejski 10:00 - 17:00 Ambulans
sobota, 07 września 2019 Białystok Festyn ul. Pogodna/Zdrojowa 11:00 - 16:00 Ambulans
sobota, 07 września 2019 Auchan Produkcyjna 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 06 września 2019 Niećkowo 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 06 września 2019 Białystok - Festyn Bojary (ul. Łąkowa 3) 10:00 - 15:00 Ambulans
czwartek, 05 września 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 03 września 2019 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 01 września 2019 Narewka Amfiteatr 14:00 - 17:30 Ambulans
niedziela, 01 września 2019 Choroszcz - Parafia 09:00 - 12:30 Ambulans
sobota, 31 sierpnia 2019 Suwałki - Terenowy Oddział ul Szpitalna 60 08:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 31 sierpnia 2019 Bielsk Podlaski Ratusz 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 31 sierpnia 2019 Białystok CH Alfa 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 30 sierpnia 2019 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 30 sierpnia 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
piątek, 30 sierpnia 2019 Wysokie Mazowieckie Starostwo Powiatowe 09:00 - 13:00 Stacjonarna
czwartek, 29 sierpnia 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 29 sierpnia 2019 Infinity Group Białystok Składowa 12 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 28 sierpnia 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 27 sierpnia 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
wtorek, 27 sierpnia 2019 Białostocki Park Naukowo Technologiczny Żurawia 71 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 25 sierpnia 2019 Łomża Centrum Katolickie 08:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 25 sierpnia 2019 Wyszki Urząd 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 25 sierpnia 2019 Tykocin Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 24 sierpnia 2019 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 24 sierpnia 2019 Decathlon Białystok Al Jana Pawła II 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 23 sierpnia 2019 Kowale Oleckie 08:30 - 11:30 Ambulans
piątek, 23 sierpnia 2019 Sokółka Ratusz 08:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 22 sierpnia 2019 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 20 sierpnia 2019 Rynek Miejski Białystok 15:00 - 18:00 Ambulans
wtorek, 20 sierpnia 2019 Urząd Marszałkowski ul. Wyszyńskiego 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 Bargłów Kościelny 08:30 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 Grabarka 08:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 18 sierpnia 2019 Lipsk 08:30 - 12:00 Ambulans
niedziela, 18 sierpnia 2019 Suwałki Straż Pożarna ul. Mickiewicza 08:30 - 12:00 Ambulans
niedziela, 18 sierpnia 2019 Zbójna 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 18 sierpnia 2019 Grabarka 11:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 18 sierpnia 2019 Łapy - Parafia Św Krzyża 09:00 - 17:00 Stacjonarna
niedziela, 18 sierpnia 2019 Trzcianne GOK 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 17 sierpnia 2019 Krynki Urząd Miasta 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 16 sierpnia 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 16 sierpnia 2019 Białystok Rynek 15:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 15 sierpnia 2019 Brańsk ul. Sienkiewicza 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 14 sierpnia 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 Grajewo - Plac Niepodległości 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 11 sierpnia 2019 Łomża Parafia pw Bożego Ciała ul. Przykoszarowa 07:30 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 11 sierpnia 2019 Śniadowo 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 11 sierpnia 2019 Zabłudów - Parafia 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 11 sierpnia 2019 Boćki GOK 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 11 sierpnia 2019 Rosochate Kościelne Szkoła 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 11 sierpnia 2019 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 10 sierpnia 2019 Bielsk Podlaski - Ratusz 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 10 sierpnia 2019 Szepietowo 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 09 sierpnia 2019 Sokółka 08:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 08 sierpnia 2019 Rynek Kościuszki w Białymstoku 15:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 08 sierpnia 2019 Czarna Białostocka 08:30 - 12:30 Ambulans
środa, 07 sierpnia 2019 Rydoo (ul. Handlowa 6G, Białystok) 09:00 - 14:00 Ambulans
środa, 07 sierpnia 2019 Brico Marche Łomża 11:00 - 16:30 Ambulans
wtorek, 06 sierpnia 2019 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 06 sierpnia 2019 Rynek Kościuszki w Białymstoku 15:00 - 18:00 Ambulans
wtorek, 06 sierpnia 2019 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 Czyżew (ul. Duży Rynek) 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 04 sierpnia 2019 Parafia Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 04 sierpnia 2019 Rynek Kościuszki w Białymstoku 14:30 - 17:30 Ambulans
niedziela, 04 sierpnia 2019 Choroszcz 09:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 03 sierpnia 2019 Gródek 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 03 sierpnia 2019 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 09:00 - 14:30 Ambulans
piątek, 02 sierpnia 2019 Szczuczyn 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 02 sierpnia 2019 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 09:00 - 14:30 Ambulans
czwartek, 01 sierpnia 2019 Zambrów (ul. Fabryczna) 08:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 01 sierpnia 2019 Augustów (Rynek Zygmunta Augusta) 11:30 - 17:30 Ambulans
środa, 31 lipca 2019 Transition Technologies (ul. Sienkiewicza 82) 10:00 - 15:00 Ambulans
środa, 31 lipca 2019 Adampol (Zaścianki) 09:30 - 14:00 Ambulans
wtorek, 30 lipca 2019 Rynek Kościuszki w Białymstoku 15:00 - 18:00 Ambulans
poniedziałek, 29 lipca 2019 Sokółka Ratusz 08:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 28 lipca 2019 Jabłonka Kościelna 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 lipca 2019 Pietkowo - Festyn 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 28 lipca 2019 Siemiatycze- Targi Pogranicza Zalew 11:00 - 15:30 Ambulans
niedziela, 28 lipca 2019 Par. Kazimierza Królewicza Suwałki 07:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 28 lipca 2019 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 28 lipca 2019 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 27 lipca 2019 BricoMarche Łomża 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 27 lipca 2019 Wigry Klasztor 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 26 lipca 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
piątek, 26 lipca 2019 Kolno Urząd Gminy 09:00 - 12:00 Ambulans
czwartek, 25 lipca 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 25 lipca 2019 Zambrów Komenda Policji Al. Wojska Polskiego 10:00 - 13:00 Ambulans
środa, 24 lipca 2019 Puńsk Urząd Gminy 08:30 - 13:00 Ambulans
środa, 24 lipca 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 23 lipca 2019 Sejny 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 23 lipca 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
poniedziałek, 22 lipca 2019 Raczki - Rynek 08:30 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 lipca 2019 Mońki BAHK - Białostocka 25 09:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 21 lipca 2019 Michałowo - Plac 11 Listopada 10:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 21 lipca 2019 Dobry Las k Nowogrodu - Parafia 10:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 20 lipca 2019 Grajewo Parafia 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 20 lipca 2019 Rynek Kościuszki (festiwal squasha ) 10:00 - 17:00 Ambulans
piątek, 19 lipca 2019 Czyżew - Duży Rynek 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 19 lipca 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:30 Ambulans
czwartek, 18 lipca 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
wtorek, 16 lipca 2019 Rynek Kościuszki (festiwal squasha ) 14:00 - 18:00 Ambulans
niedziela, 14 lipca 2019 Szczepankowo Parafia 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 14 lipca 2019 Wyszonki Kościelne Parafia 10:00 - 14:00 Stacjonarna
sobota, 13 lipca 2019 Grajewo - Parafia 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 13 lipca 2019 Narew 14:00 - 17:00 Ambulans
sobota, 13 lipca 2019 Bielsk Podlaski Ratusz 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 13 lipca 2019 Rynek Miejski w Białymstoku 10:00 - 17:00 Ambulans
piątek, 12 lipca 2019 Augustów Amfiteatr nad Neckiem, 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 12 lipca 2019 Hajnówka Urząd Miasta 13:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 11 lipca 2019 Hajnówka Urząd Miasta 13:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 11 lipca 2019 Rynek Miejski w Białymstoku - Astoria 15:00 - 18:00 Ambulans
środa, 10 lipca 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 09 lipca 2019 Rynek Miejski - Astoria 15:00 - 18:00 Ambulans
poniedziałek, 08 lipca 2019 Grajewo - Strażacka 6a 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 07 lipca 2019 Supraśl - Plaża Amfiteatr 10:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 07 lipca 2019 Choroszcz - Parafia 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 06 lipca 2019 Białowieża - Park Gminny 14:00 - 17:30 Ambulans
sobota, 06 lipca 2019 Bielsk Podlaski Ratusz 08:30 - 12:00 Ambulans
sobota, 06 lipca 2019 Aleja Park w Łomży 10:00 - 15:00 Ambulans
piątek, 05 lipca 2019 Szczuczyn (Urząd Miasta), 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 05 lipca 2019 Sokółka - Ratusz 08:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 04 lipca 2019 Zambrów ul. Fabryczna 3 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 03 lipca 2019 Restauracja Lipcowy Ogród ul. 42 Pułku Piechoty 6 10:00 - 14:00 Ambulans
wtorek, 02 lipca 2019 Dąbrowa Białostocka Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 30 czerwca 2019 Kuzie 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 30 czerwca 2019 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 14:00 Ambulans
sobota, 29 czerwca 2019 Jurowce Festiwal Tatarski 11:00 - 17:00 Ambulans
sobota, 29 czerwca 2019 Białystok Rynek Miejski Astoria 10:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 28 czerwca 2019 Kolno Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 28 czerwca 2019 Białystok Rynek Miejski Astoria 15:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 27 czerwca 2019 Wysokie Mazowieckie Rynek Piłsudskiego 09:00 - 13:00 Ambulans
czwartek, 27 czerwca 2019 Białystok Rynek Miejski Astoria 15:00 - 18:00 Ambulans
środa, 26 czerwca 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 25 czerwca 2019 Białystok Rynek Miejski - Astoria 15:00 - 18:00 Ambulans
poniedziałek, 24 czerwca 2019 Sokółka Ratusz 08:00 - 16:00 Ambulans
niedziela, 23 czerwca 2019 Wyszki Urząd Gminy 10:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 23 czerwca 2019 Bargłów Kościelny Szkoła 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 23 czerwca 2019 Miastkowo GOK 11:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 23 czerwca 2019 Trzcianne - GOK 10:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 23 czerwca 2019 Nowe Piekuty 08:00 - 13:30 Ambulans
sobota, 22 czerwca 2019 Uhowo - Sobótka 12:00 - 18:00 Ambulans
sobota, 22 czerwca 2019 Decathlon Białystok, 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 21 czerwca 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 12:00 Ambulans
poniedziałek, 17 czerwca 2019 Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku 08:00 - 12:00 Ambulans
niedziela, 16 czerwca 2019 Zespół Szkół w Boćkach 12:00 - 15:30 Stacjonarna
niedziela, 16 czerwca 2019 Kulesze Kościelne 09:00 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 16 czerwca 2019 Zabłudów - Parafia 10:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 16 czerwca 2019 Rynek Kościuszki (Święto 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego) 14:00 - 18:00 Ambulans
niedziela, 16 czerwca 2019 Parafia św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku 12:00 - 17:00 Stacjonarna
sobota, 15 czerwca 2019 Park Miejski w Hajnówce 10:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 15 czerwca 2019 Szepietowo 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 15 czerwca 2019 Motoserce Białystok (Stadion/Lodowisko ul 11 Listopada) 09:00 - 16:00 Ambulans
piątek, 14 czerwca 2019 JW Osowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 14 czerwca 2019 Rynek Kościuszki (Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa) 09:00 - 18:00 Ambulans
czwartek, 13 czerwca 2019 Wysokie Mazowieckie - Rynek Piłsudskiego 09:00 - 13:00 Ambulans
środa, 12 czerwca 2019 Przedszkole nr 14 w Łomży 14:00 - 17:00 Ambulans
środa, 12 czerwca 2019 Szkoły Akademickie Łomża 10:00 - 13:00 Ambulans
środa, 12 czerwca 2019 Siemiatycze 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 11 czerwca 2019 Ciechanowiec 09:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 11 czerwca 2019 Czyżew (Duży Rynek) 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 10 czerwca 2019 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 09 czerwca 2019 Park Miejski w Hajnówce 13:00 - 16:00 Stacjonarna
niedziela, 09 czerwca 2019 Centrum Katolickie w Łomży 08:30 - 14:00 Ambulans
niedziela, 09 czerwca 2019 Brańsk OSP 09:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 09 czerwca 2019 Mońki -Straż Pożarna ul Mickiewicza 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 09 czerwca 2019 Rynek Kościuszki w Białymstoku 10:00 - 17:00 Ambulans
sobota, 08 czerwca 2019 Motoserce Zambrów 10:00 - 15:00 Ambulans
sobota, 08 czerwca 2019 Szkoła Podstawowa w Narwi 09:00 - 12:30 Stacjonarna
sobota, 08 czerwca 2019 Plac Niepodległości Grajewo 09:00 - 14:00 Ambulans
piątek, 07 czerwca 2019 Kampus UwB ul. Ciołkowskiego (Wampiriada) 09:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 06 czerwca 2019 Czarna Białostocka 08:30 - 13:00 Ambulans
czwartek, 06 czerwca 2019 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 05 czerwca 2019 Wydział Mechaniczny PB 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 04 czerwca 2019 Wydz. Pedagogiki i Psychologii UwB 09:00 - 15:00 Stacjonarna
wtorek, 04 czerwca 2019 Dąbrowa Białostocka ul Kunawina 1 09:00 - 12:30 Ambulans
poniedziałek, 03 czerwca 2019 Streat Food (ul. Młynowa) 13:00 - 18:00 Ambulans
poniedziałek, 03 czerwca 2019 Wydział Filologiczny UwB (Plac NZS) 09:00 - 14:30 Stacjonarna
niedziela, 02 czerwca 2019 Dobrzyniewo Fabryczne ul Królewska 09:30 - 14:00 Stacjonarna
niedziela, 02 czerwca 2019 Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce 13:00 - 17:00 Stacjonarna
niedziela, 02 czerwca 2019 Parafia Bożego Ciała w Łomży 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 02 czerwca 2019 Choroszcz (Błonia) Parfia 09:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 01 czerwca 2019 WSE (ul. Zwycięstwa 14/3) 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 01 czerwca 2019 WSFiZ Białystok ul. Ciepła 09:00 - 13:30 Ambulans
piątek, 31 maja 2019 Kowale Oleckie 08:30 - 13:00 Ambulans
piątek, 31 maja 2019 Kolno 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 31 maja 2019 Grajewo 09:00 - 13:30 Ambulans
czwartek, 30 maja 2019 Białystok Rynek Miejski 15:00 - 18:00 Ambulans
środa, 29 maja 2019 Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych (ul. Ogrodowa) 09:00 - 13:30 Stacjonarna
wtorek, 28 maja 2019 Wydział Architektury PB 09:00 - 14:00 Ambulans
poniedziałek, 27 maja 2019 Wydz. Ekonomii i Zarządzania UwB 09:00 - 14:00 Stacjonarna
poniedziałek, 27 maja 2019 Wydział Zarządzania PB 09:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 26 maja 2019 Jabłonka Kościelna (świetlica wiejska) 09:00 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 26 maja 2019 ZSR Janów 09:00 - 13:00 Ambulans
niedziela, 26 maja 2019 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Ambulans
sobota, 25 maja 2019 TO Bielsk Podlaski Kleszczelowska1c 08:00 - 11:00 Stacjonarna
sobota, 25 maja 2019 NWSP (Aleja Jana Pawła II 91) 09:00 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 25 maja 2019 CH Alfa (East Games United) 10:00 - 16:00 Ambulans
czwartek, 23 maja 2019 UMB Pałac Branickich 09:00 - 14:00 Stacjonarna
środa, 22 maja 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
środa, 22 maja 2019 Wydział Prawa UwB 09:00 - 14:30 Stacjonarna
wtorek, 21 maja 2019 Wydział Budownictwa 08:30 - 15:30 Stacjonarna
poniedziałek, 20 maja 2019 Wydział Nauk o Zdrowiu UMB 09:00 - 15:00 Ambulans
niedziela, 19 maja 2019 Wyszonki Kościelne 09:45 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 19 maja 2019 Goniądz 09:00 - 13:00 Stacjonarna
niedziela, 19 maja 2019 Rynek Miejski Białystok 10:00 - 17:00 Ambulans
sobota, 18 maja 2019 Nadleśnictwo Hajnówka 09:30 - 13:30 Stacjonarna
sobota, 18 maja 2019 Motoserce Łomża Rynek 11:00 - 18:00 Ambulans
piątek, 17 maja 2019 Augustów Rynek Zygmunta Augusta 08:30 - 13:00 Stacjonarna
piątek, 17 maja 2019 Pisz Plac Daszyńskiego 08:00 - 14:00 Ambulans
czwartek, 16 maja 2019 Zambrów ul. Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
poniedziałek, 13 maja 2019 Grajewo Strażacka 6a 09:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 maja 2019 Michałowo 10:00 - 13:30 Ambulans
niedziela, 12 maja 2019 Suchowola 09:00 - 14:00 Ambulans
niedziela, 12 maja 2019 Rosochate Kościelne 08:30 - 13:30 Stacjonarna
niedziela, 12 maja 2019 Mońki Białostocka 25 09:00 - 13:00 Stacjonarna
sobota, 11 maja 2019 KPK Białystok ul Składowa - Festyn 10:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 10 maja 2019 Białystok Rynek Miejski Wyścig po Zdrowie 14:00 - 18:00 Ambulans
piątek, 10 maja 2019 Augustów, ul. Hoża 08:30 - 11:30 Stacjonarna
piątek, 10 maja 2019 Szczuczyn Urząd Miasta 09:00 - 12:30 Ambulans
piątek, 10 maja 2019 Straż Graniczna Narewka 08:30 - 11:30 Stacjonarna
czwartek, 09 maja 2019 Zambrów Fabryczna 3a 08:00 - 13:30 Ambulans
środa, 08 maja 2019 Siemiatycze Starostwo Powiatowe 08:00 - 13:00 Ambulans
wtorek, 07 maja 2019 Sejny ZSR Internat 08:30 - 11:30 Stacjonarna
wtorek, 07 maja 2019 Dąbrowa Białostocka 09:00 - 12:30 Ambulans
niedziela, 05 maja 2019 Choroszcz Parafia Błonie 09:00 - 12:30 Ambulans
czwartek, 02 maja 2019 Trzcianne 11:30 - 13:30 Ambulans
niedziela, 28 kwietnia 2019 Łapy Parafia Św Krzyża 08:00 - 13:00 Ambulans
piątek, 26 kwietnia 2019 Kolno